Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki paprika masszáz...

Használ valaki paprika masszázsolajat narancsbőrre? Naponta hányszor használjam? Tekercseljek, amikor bekenem a testem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én használok! Megmondom őszintén ahol vásároltam, ott azt a tanácsot kaptam, hogy 3-4 naponta használjam.

Én este fürdés után bekenem vele a combom, hasam, fenekem, utána betekercselem magam, és rajta hagyom egész éjszaka.

Az első fél-1 óra a legkellemetlenebb számomra, de utána már nem, teljesen megszoktam, tudok vele aludni.

2012. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húúú de megörültem ennek a kérdésnek. Én is most szeretnék beszerezni egyet,mert pozitív visszajelzéseket kaptam vele kapcsolatban.NEm tudjátok mennyibe kerül?
2012. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én egy bioboltban vettem 1100.-Ft volt. Zuhanyzás előtt kentem be magamat, de szerintem ha az ember nem tekercsel, akkor nem jó. Azt mondták, hogy ég meg csíp, de én ezt nem nagyon tapasztaltam.


Az első hozzászólótól kérdezem, hogy hatásos? Jókat hallottam róla.

2012. márc. 27. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! Igen, nekem hatásos, sokkal feszesebb a bőröm tőle, és a nadrágjaimon vettem észre, hogy kezdenek lötyögni rajtam.
2012. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ptecus41 válasza:

Én nem olajat, hanem zselét használok, és nekem is nagyon hatásos.

Reggel, vagy este fürdés után szoktam vékonyan felkenni,

és szeretem, mert nem ragad tőle a bőröm, hanem azonnal felszívódik.

A terecselés egy izgalmas dolog, de én nem hinném h sokat használ pluszban, a krémezésen felül.

2012. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én először csak simán kentem az olajat. Nem nagyon éreztem semmit. Másnap fürdés után bekentem és be is tekercseltem. Na, annyit mondhatok, hogy ennyire régen basz..m ki magammal! :)

Égett, csípett, azt hittem a csontomig lerohad a bőröm. Nem az volt a legnagyobb baj, hogy fájt, hanem, hogy nem tudtam elaludni.

Pedig így biztos hatásosabb. Szenvedni kell, úgy látszik ez a sorsunk! :(

2012. márc. 30. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!