Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hányszor ajánlott...

Szerintetek hányszor ajánlott hetente a paprika masszázs? Minimum 10alkalom kell, de hetente kétszer vagy többször?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Paprika masszázs? :O az arcra? még nem halottam erről, viszont szoktam gyümölcssavas hámlasztásra menni, és amit felken a a pakolásra abba is paprika van, erős paprika, nagyon erős a szaga és nagyon csíp is egy ideig.

Viszont remek, mert vérbvőséget okoz és ledúrja a felső szaruréteget, szite azonnal fellélegzik a bőr egy ilyen kezelés után.

Az ilyen kezelésnél ugy szoktam menni, hogy egymás után 3, vagy 4 kezelést végigcsinálunk és utánna pár napot várni kell, hogy egy kicsit megnyugodjona bőr.

Szerintem a paprika masszázsnál is, mivel gondolm ez is erős paprikából észűl és vérbőséget okoz, javítja a keringést ajánlott hetente hár 3x menni és utánna pár napot pihenni hagyni a bőrt.

De miért nem kérdezed meg attól, aki csinálja?

2010. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Testre használatos krém!Így van vérbőséget okoz,nagyon jó fogyasztó,serkenti a vérkeringést,jó narancsbőrre,striákra!Tekercseléssel szaunával kombinálva már az első alkalom után cm-ben mérhető a fogyás és szép feszes lesz a bőr.

Magam szeretném nagyon sok jót olvastam róla forumokon.

2010. jan. 19. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtudnád mondani a termék nevét?

Köszike!

2010. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!