Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt a legcikibb " élményet...

Mi volt a legcikibb " élményetek " a hajjal kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém tényleg ciki. XD Már sok éve történt, asszem 7.-es voltam, nagyon hosszú hajam volt, közel fenékig érő. Színházba mentünk, ki volt bontva a hajam, tél volt, szóval mindenki kabátban ment. Bent a váróban rohadt nagy tömeg, mindenki egymásnak nyomulva a ruhatár előtt, mikor a hajam beletekeredett a mögöttem álló srác kabátgombjába, de olyan szinten, hogy csomó ideig tartott kiszedni, addig persze mindenki minket nézett és röhögött rajtunk, meg cikiztek. XD

Meg 4 éves koromban beleragadt alvás közben a rágó a hajamba, és tök rövidre le kellett vágni az egészet. Az is cinkes volt.

2012. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
12%

Hát általába minden hónap ciki 4-5 napig, mikor újrafestés előtt áll... :(


Na jó, monnyuk mikor a festett szőkébe beleraktam néhány rózsaszín melírt az se volt egyszerű (meg a kék melír se)... XD

2012. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt hogy vettem egy loreál szőke hajfestéket anno és nem kevertem ki jól a festéket,aztán mosom le tiszta ragacsos lett hajam, nem értettem belenéztem a tükörbe,tiszta rózsaszín foltos a hajam xdxd 10szer öblitettem át súroltam minden,nem jött le nem tudtam mit csinálni megszárítottam,aztán másnap úgy mentem suliba,úgy égett a fejem,de jól jöttem ki,mindenki azt hitte fodrásznál voltam,direckt rózsaszín xd
2012. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
részegen bájologtam egy fiúval, ki akartam köpni a rágót, ami belement a göndör hajamba...visszakérdeztem, hogy belement a hajamba, igaz? aztán nevettünk és kiszedtem...azthiszem ez votl a amximum
2012. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon izzadós típus vagyok, és szalagavató táncpróbán egy uszkve 2-3-4 órás próba után olyan szinten izzadt szét a hajam (össze volt fogva), hogy többen azt hitték, lezuhanyoztam, és vizes...
2012. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!