Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szolizáshoz tapasztalat...

Első szolizáshoz tapasztalat és segítség?

Figyelt kérdés

Még sose voltam, és most se főleg a barnulás miatt megyen, inkább hogy a bőröm szép legyen. (arc, hát. tudjátok, hogy mire gondolok). Sminkkel szabad menni? Előtt fürödjek vagy felesleges? Sose voltam, és nem tudom milyen. Az nagyon ciki, hogyha én tangában szeretnék lenni/menni? Hajamat gondolom fogjam össze. :P

Elég fehér bőrű vagyok, mennyire kéne mennem? Vagy ott tudnak majd ebben segíteni?


2012. márc. 26. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alapozóval semmiképp ne menj,szemsmink az maradhat! fürdés lényegtelen én utána szoktam! ha akarsz tangavonalat menjél abba nyugodtan én nem szoktam :) Vállig érő hajam van én feltűrőm csak a fejem felé(fekvőbe,állóba mész akkor fogd össze) először kezd 5 perccel,következő héten is 5 percre,aztán emeld 8 percre és utána már mehetsz 10-12 percre is! De amúgy tényleg megmondják mennyire menjél,ránézésre is ha nem holmi pénzvadászok csak! Ha van még kérdésed szólj!
2012. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sminket le kell mosni

utána fürdéssel min 4 órát várni kéne, szóval előtte fürödj ha tudsz

lehetsz tangában, nemi szerveknek nem ajánlatos kapnia azért

fokozatosan növeld, és segítenek is majd

2012. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem ajánlatos sminkkel az arcodon menni.


Nem szükséges előtte lezuhanyoznod, esetleg egy alaposabb testradírozást elvégezhetsz szolizás előtt.


Miért lenne ciki tangában szolizni? Mondjuk ha nem szeretnéd, hogy megmaradjon a nyoma, akkor meztelenül szolizz.


Igen, ajánlatos a hajat összefogni. :)


Ha a szoliban dolgozó csajt megkérdezed, hogy mennyit javasol, akkor jársz a legjobban. Én szintén világos bőrű vagyok és 2-3 naponta járok 7 percre (állóba).

2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ohh, köszi a gyors válaszokat.:)

Számítsak először arra, hogy pirulni fogok?

Milyen gyakran kellene majd járnom, ha nem akarok csoki lenni, csak olyan szép egészséges színű? Vagyis, hogy egyenletes maradjon majd?

2012. márc. 26. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
ha betartod az 5-8 percet akkor nem fog leégni! És 1-2 hetente járjál:)
2012. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvassátok-e, de azért leírom:) Tegnap voltam, a csajszi mondta, hogy 5 percet. Mondtam, hogy először megyek, és nagyon aranyos volt. Szépen elmagyarázta. És estére bepirultam:$. Nem nagyon, de azért látszik. Mondta, hogyha estére nem lesz baj, akkor legközelebb mehetek 6 percre, de így még marad az 5. De élveztem, fura de jó volt. :)
2012. ápr. 3. 05:53
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor legközelebb is menj csak 5 percre szerintem:) elején még gyakran menjél után már elég a szint fentartás 1-2 hetente úgyis érezni fogod:)
2012. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm :)
2012. ápr. 3. 14:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Még egy apró kérdés, ami inkább technikai. Ugye megmutatta, hogy idő elött, hogyan tudom elindítani, vagy a ventillátor erősségét állítani. Amikor lejárt az x perc és leállt a gép, ugye nem kell vele csinálni semmit? Mert a ventillátor nem állt le. Tudom, biztos, hogy buta kérdés, de nekem nem egyértelmű. Remélem olvassa valaki aki tud válaszolni. :) köszönöm.
2012. ápr. 4. 08:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, nekünk a háziszoliba a stop gomb megnyomása után szintén még megy a ventillátor aztán abbamarad:)) Szerintem szalonba végképp nem kell nyomkodni!:)
2012. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!