Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit csináljak? Nagy a...

Most mit csináljak? Nagy a baj! Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok. Világos barna/szőkés barna a természetes hajszínem. 13 éves korom óta, szőkés melírok is voltak benne. De tegnap elmentem a fodrászhoz. Már nagyon nem tetszettek a szőkék, ezért egy barnás vöröses színnel szerettem volna bemelíroztatni. A fodrász összeöntött valamilyen vöröset és barnát. Azt mondta, pont olyan lesz, mint amilyet szeretnék. Na, ez ráfestette a szőke tincseimre. De a végeredmény döbbenetes lett! Szerintem ez se nem barna, se nem vörös! Inkább ilyen lilás piros! Vagy rózsaszínes. De semmiképp sem egy szép természetes színű, barnás szín!

Anya és a fodrász hitegetett, hogy ez aztán vörös, és nem lila. Fél óra után el is hittem. De ma az osztályban többen is mondták, hogy nem szép, és lila. Voltak akiknek nagyon tetszett, de volt aki piszkált :( ez nem zavarna, ha tetszene a hajam, csakhogy saját magamnak sem tetszik!

Már ott tartok, hogy nem akarok a tükörbe nézni, mert a sírás kerülget! Undorodok a hajamtól!

És majdnem elfelejtettem! Megjött a menzeszem, és anya szerint az is befolyásolhatja a hajfestést. De természetesen ezt az után mondta, hogy ez a rettenet a hajamra került!!!

A kérdésem az, hogy szerintetek mit csináljak? Szerintetek be lehetnek festeni még normálisan vöröses barnára? befogja? Ezek közül, mit gondoltok, befogja a 7.53-as vagy pedig a 7.4-es?

Ti mit tanácsoltok? Menjek el másik fodrászhoz?

Hallottam valami radír szerű dologról, amivel állítólag el lehet tüntetni a hajfestéket. Erről tudtok valamit? Meséltek róla?

Előre is nagyon nagyon köszönöm minden kedves válaszolónak a tanácsokat!


2012. márc. 27. 15:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

a link lemaradt! [link] Inne szerintetek befogná egy olyasmi szín, mint a 7.53-as vagy a 7.4-es? :)

éS NE HARAGUDJATOK, HOGY PANASZKODOK, MEG HOGY SOK LETT A SZÖVEG, CSAK ANNYIRA EL VAGYOK KESEREDVE! :(

2012. márc. 27. 15:33
 2/14 DDD97 ***** válasza:
78%
Hát nem tudom..előszöris 14 évesen minek melíroztatni? annyira unalmas a színe? vagy miért? merthát gondolj csak bele mennyi vegyszer és mérgező anyag van benne, és ez bejut a hajadba, bőrödbe..na de mindegy.. te dolgod.. szerintem fesd olyan színűre amilyen kb. a saját hajszíned..és utána már legyen ez tanulság és többször gondold át hogy akarod-e ezt mégegyszer..:)
2012. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Hát, azért melíroztattam, mert mindenkinek vagy szép sötétbarna haja volt, vagy szőke, esetleg vörös. az enyém meg olyan világos barna volt, hogy azt gondoltam, hogy unalmas, meg egyhangú a többiekéhez képest :( de most már bánom :((

De nagyon szépen köszönöm a tanácsot!!! :)) Aranyos vagy! Hasznos volt a válasz! :)

2012. márc. 27. 15:48
 4/14 anonim ***** válasza:
nem mutatnál egy képet?(:
2012. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát, Kedves Második... Max priviben szeretnék küldeni, ha érdekel :))
2012. márc. 27. 17:25
 6/14 anonim ***** válasza:
érdekel:) jöhet!
2012. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
elküldtem :)
2012. márc. 27. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, nekem sárga lett a hajam (mesterfodrász (!) csinálta). Próbálj megnyugodni, ez még mindig jobb mint amilyen az enyém volt, meg csak melír:) Esetleg ha küldenél képet megmondanám őszintén hogy szerintem mennyire vészes.
2012. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
okés, neked is elküldöm a képeket! :))
2012. márc. 28. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Óh, egyszer nekem is megcsinálta a fodrász... csibesárga lett a végeredmény :S Másnap a suliban... hát ne tudd meg. Én vettem egy doboz hajfestéket délután, ami az eredetihez közel áll, és lesz ami lesz alapon újrafestettem. Hát, jobb lett az tény, pár mosás után meg tényleg majdnem olyan is, mint eredetileg :P
2012. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!