Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszálaim között van egy...

A hajszálaim között van egy jó nagy anyajegy. El lehet távolítani valahogyan?

Figyelt kérdés
Hatalmas nagy, és az a baj, hogy hajszálak vannak a felületén, de zavar engem. El lehet valahogy távolítani?
2012. márc. 25. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kérdéssel keress fel egy bőrgyógyászt, ő el tudja mondani mik a lehetőségeid. Amikor rólam anyajegyet szedtek le, azt kivágták és összevarrták. De ha nagy akkor nem tudom hogy csinálják. Van még állítólag a lézeres megoldás is, de az roncsolhatja a környező részeket is. Szóval lehet, hogy nem lehet "csak úgy" leszedni, szakorvos megmondja. Esetleg még plasztikai sebésszel lehet még konzultálni, de nem árt, ha egy bőrgyógyász általi szakvéleményt is viszel róla.
2012. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lézerrel leszedhető. Csak akkor a körülötte lévő hajszálakat levágják.
2012. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana tudni, hogy a lézeres leszedés nem-e károsítja a hajhagymákat, mert lehet, hogy az anyajegy nem lesz ott, de haj sem. Ezért kéne szakorvoshoz fordulni.
2012. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!