Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz, ha valakinek nincs...

Gáz, ha valakinek nincs frufru-ja, és középen van elválasztva a haja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mér lenne gáz?
2009. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így hordom...és leszarom, hogy gáz-e! Így szeretem...amúgy izélik, hogy menjek csináltatni valami spéci frizurát....de nem nevetnek az utcán, hogy "jajj de gáz, középen van elválasztva a haja..."
2009. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne? Vagy miért ne?

Az arctípusodtól, a szemedtől is függ.


Talán mutass egy képet :)

2009. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jajj,nem azért kérdeztem.Csak hallottam az oszt.társamtól,hogy szerinte az.Egyébként nekem van,de sztem nem gáz,ha vkinek nincs.
2009. jún. 14. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne gáz?

én is ugy hordom, és nekem még jól is áll

2009. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez a tinik nagy problémája...hog yokozzunk lehetőleg maradandó lelki sebeket annak akinek "gáz" a ruhája, cipője, haja, vagy sminkje....


Kit érdekel, hogy gáz-e? Figyi...ha azt mondom, neked hogy szerintem meg a fru-fru tohadt gáz, levágatod? Mondjuk, én ismerek olyat aki középen váladztja el és fru-fruja van...az tényleg gáz, ahogy ő kinéz! Na most mi lesz? Mindenki szanaszét fésüli a haját és leszedi a fru-fruját csakhogy ne mondja ez a éjjel 11-kor a neten kockuló idióta, hogy gáz a haja?


Ugyna...ez olyan hülyeség! Éld az életed, olyan hajjal ami neked tetszik, és ne az járjon a fejedben, hogy a szembejövő milyne gáz frizurát visel, és hogy milyen jófej lennél a barátnők eött ha mondanál a háta mögött valami marha vicceset róla...

2009. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én télleg csak kérdeztem,mondom,sztem nem gáz,egyáltalán,sőt!És nekem nem azért van,mert ez a "divat" hanem mert nekem 2 éves koromtól van és így szoktam meg..
2009. jún. 14. 23:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
13 éves koromig volt frufrum, marhára utáltam lenövesztettem, most már sima középen elválasztott hajam van, sokkal jobban is áll. Soha senki nem mondta hogy gáz lenne, meg szerintem sem az.
2009. jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb modellnek nincs fru-fruja és középen van elválasztva a haja és hosszú.

Victoria Beckhamnek is van amikor középen van elválasztva, és fru-fruja neki sincs.

Sosem hallottam egyikről sem, hogy gáz, ez butaság.

2009. jún. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem abban az esetben előnyös a frufru, ha magas a homlok, de még itt sem MUSZÁJ, mindenki legyen úgy, ahogy szeretné.
2009. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!