Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám elérni, hogy...

Mivel tudnám elérni, hogy ilyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen hajat szeretnék. A mostani hajam vörös, a mellem közepéig ér. Ugyebár be kéne festenem először is és gondolom póthaj kéne, de nem tudom, hogy a póthaj mennyire fog illeni a saját hajamhoz, miután befestem, illetve, hogyha olyat veszek, ami csak felcsatolhatós, akkor azt be lehet-e festeni, ha esetleg nem találok olyan színűt, ami megegyezne a saját hajammal (mert ennél egy kicsit világosabb barnát szeretnék, még nem tudom pontosan milyet)?

Hallottam hőillesztéses hajhosszabbításról, illetve felvarratásról, de ezek nagyon drágák nem? És ha jól tudom a műveletet pár havonta meg kell ismételni. Olcsóbb módszerre lenne szükségem.

Ha megtudnátok mondani, hogy hogyan tudnám elérni, hogy ilyen hajam legyen nagyon megköszönném :))

Ha üzleteteket is tudtok mondani, akkor olyan kellene, ami Debrecenben van vagy a közelében.

Köszönöm szépen! :)


2012. márc. 27. 18:59
 1/1 anonim válasza:
100%
Az ő haja se hosszabb a tiednél max. ha a tied nincs ilyen sűrű akkor jöhet póthaj. Hőillesztéssel az a gond ha lenő és újra kell rakni. Mert az fájdalmas procedúra főleg ha valaki nem szakavatott ráadásul jöhet vele a hajad is. A felvarrt haj lényege a tarkódnál lévő vízszintes parkettafonás amihez varrják a hajat. Ez a fonat rendkívül nyomja alvásnál az ember fejét, és hiába fésülködsz naponta, képtelenség tökéletesen megfésülni a póthaj tövét. Így könnyen sajnos begubancolódik és azt a kínt ne éld át mikor azt le kell onnan valahogy szedni. A csatolt megoldás elég jó, de inkább alkalmakra van értelme. A hajad jelenleg natúr, festetlen vagy festett? Ha festett mégis milyen színű vörös? Ha a póthaj igazi haj lehet festeni, ha mű azt nem tudom. annyit tudok , hogy a műhajat mivel műanyag nem sütheted így be mint a képen. Ha mindenképp a póthaj mellett döntesz az európai haj a legjobb minőség állítólag. De mindenképp legyen igazi, azt festheted, formázhatod. Persze megvannak a szabályai a kezelésének.
2012. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!