Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőke hajat akar valaki,...

Ha szőke hajat akar valaki, akkor elég egy sima szőke hajfesték, vagy le kell szivatni?

Figyelt kérdés

természetes középbarna hajra.

és akinek természetes közép barna de be lett festve sötétbarnára?


2012. márc. 28. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha középbarna akkor nem kell leszívatni szőkéhez. De mindenképp fodrásszal csináltasd, mert ő lehet máshogy gondolja. És mégis csak ő a szakember
2012. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 8.os ballagásomon volt ez hogy fodrásszal természetes középbarnáról szőke akartam lenne, leszivatta és sikerült is bár kicsit sárgás volt ,meg nem az igazi elsőre de nem volt rossz. Mindenképp fodrász!
2012. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem fogja befogni egyiket se a szőke festék! A tövét lekapja, a végeket max egy kicsit világosítja, de szerintem se próbálkozzatok otthon mert a szőkítés se annyi, hogy a durrbelebalázs módjára rákenjük 'oszt csá! Először a végeket kell aztán fölfelé...., na nem is adok tippeket, inkább menjetek el fodrászhoz ha tehetitek!
2012. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, a kérdés csak elméleti :)

nekem nincs festve a hajam és amíg nem kezdek el őszülni szerintem nem is lesz (nagyon féltem a hajam)

tesómnak be van festve de ő volt már szőke is, és megint gondolkozik rajta viszont nem akarja leszívatni mert az eléggé tönkre teszi a hajat

2012. márc. 29. 00:15
 5/5 anonim válasza:
Ha be van festeve mindenféleképpen szőkítésre van szükség,mivel festett hajat sima festék nem világosít.
2012. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!