Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állo vagy fekvö szolárium...

Állo vagy fekvö szolárium jobb? Azt hallotam hogy a fekvö, csak a hátat fogja meg, ez igaz? Én álloban voltam de semmi eredmény nincs.

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 14:14
 1/2 anonim válasza:
78%
En ugy tudom, h kezdokent mindig alloba kuldenk es ha mar nem 5-10 percre mesz be akkor mehetsz mondjuk 15re a fekvoe.
2012. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az álló jobban bejött. Bár mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai.

Az álló szoliba pl. a belső comb nem igazán barnul és a legtöbb álló szoliba nincs külön szolis rész az arcnak, ami nem túl jó, mivel a az arcbőr vékonyabb, mint a többi testrész bőre. A fekvő szoliba pl. kicsit meggyűrődhet a bőr és szerintem nem annyira higiénikus, mint az álló.

Pro és kontra érveket lehetne még sorolni napestig, de az igazi kérdés az, hogy hányszor, hány percet voltál szoliba?


Teljesen természetes, ha első 1-2 alkalommal nincs nagy változás. :)

2012. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!