Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet hideggyanta - Tapasztalat...

Veet hideggyanta - Tapasztalatok!? Egyedül is nekiállhatok? Nektek bevált? Mennyi ideig lesz tőle sima a bőröm?

Figyelt kérdés

gyantázni akarom: hónalj, láb. de tegnap borotváltam le a lábam, tehát megvárom, míg kinő, a hónaljamat is próbáltam, de sikertelenül jártam :(

ja és majd OTT lent is akarom, csak kicsit tartok a fájdalomtól


Pozitív, negatív dolgokat várok!! köszi


16L


2012. márc. 28. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem szedte le a szőrt. Csak szenvedni fogsz vele, fáj, piros lesz, és még a szőr is megmarad. Inkább menj el egy jó kozmetikushoz, pillanatok alatt meg van, és 2 hétig teljesen sima marad.
2012. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem jó! Neki állhatsz egyedül is, de aranyárba van és semmire nem elég. Praktikusabb és olcsóbb, ha veszel egy patronos gyantamelegítőt valamelyik multinál (kb 5000 Ft), euros üzletláncokba 100ml-s gyantapatront, illetve kellékesnél lehúzópapirt. Az utóbbiból érdemes jobbat venni, mert az ciki ha elszakad a papír lapjával, és azzal szenvedsz. Ott lent, patronos gyantával nehéz mutatvány lesz, inkább csak a bikinivonalt tudod vele. Lehet kapni úgynevezett "spatulás gyantát" vagy "hagyományos gyantát", kozmetikai nagykerekbe. Ezt lábasba rezsón melegíted, ehhez nincs papír, spatulával kenegeted a kívánt "helytől" függően. Mondjuk ez bonyolultabb, elötte lesd el kozmetikustól. De, ha odalent még "gyantaszűz" vagy, hidd el, hogy nem biztos, hogy te ezt rendszeresen akarni fogod.
2012. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kozmetikussal csináltasd!!!!
2012. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csalodas :(

Sok helyen olvastam,h a veet gyantak nem ernek semmit se, nos ... Ezt alatamasztom :( en csak a labamon hasznaltam,de inkabb csak itt-ott tepkedi ki a szőrt... de ha keresgelsz sok blog van,ahol tobbet kiprobaltak, es meglepo, a legjobb nem a draga, markas termek..

2015. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!