Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valahogyan, valamivel meg...

Valahogyan, valamivel meg lehetne állítani a heg pigmentációját? A napra gyanakszom, hogy lehet amiatt lett ilyen.

Figyelt kérdés

A homlokomon volt egy seb, de ahogy kenegettem Aloe Vera géllel, felpuhult az egész var, és már lekívánkozott, leszedtem. Azután fényes maradt ott a bőröm, még azután is kenegettem vele, de most barnás, és gondolom ezt úgy hívják, pigmentálódott.


Kérdésem még az, hogy tudom nem vagytok se kozmetikusok, se bőrgyógyászok, de ezen segít a mikrodermabrázió mondjuk majd novemberben? Tehát, hogyha addig húznám ezt még-mert ugye a mikrodermabráziót ilyenkor nem ajánlják-akkor helyrejönne?


Valaki a fórumon olyat írt, hogy a pigmentált foltokat hogyha lecsiszolják, alatta fehér lesz a bőr. Dehát az sem lenne jó, szóval most parázok, hogy mit csináljak vele.


2012. márc. 28. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,a mikrodermabrázió segít majd,ha teljesen begyógyul.Ez most még a gyógyulási folyamat része és lehet a naptól is.A friss bőr nem tud védekezni a nap ellen.
2012. márc. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és az amit hallottam, az igaz, hogy miután lecsiszolják, alatta fehér foltos lesz a bőröm?
2012. márc. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!