Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajas hajpakolást...

A ricinusolajas hajpakolást milyen gyakorisággal kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
Növeszteni szeretném a hajam. Tudom, hogy jópár kérdés van a témával kapcsolatban de erre nem találtam választ.
2012. márc. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak kéthetente szoktam. De amúgy szerintem hetente is lehet, attól függ milyen gyakran mosol hajat. Én azt olvastam, hogy minden 2. hajmosásnál érdemes, és én hetente mosok hajat, azért így csinálom.
2012. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én minden hajmosásnál alkalmazom :) lényegében elég minden 2. hajmosásnál is de az én hajam elég száraz :) egyébként az okosok heti max. 2x ajánlják :D
2012. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel ha túl gyakran használod hullhat tőle a hajad. Nekem pl. hullott a szempillám, mikor minden nap felkentem rá a ricinust. Így arra meg heti 2szer szoktam, vagy 3szor max.
2012. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti egyszer kétszer ajánlatos.
2012. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti 2x
2012. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!