Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik árnyalattal fessem be...

Melyik árnyalattal fessem be a jelenleg nagyon világos szőke hajam? SOS

Figyelt kérdés

Befestettem a hajam ammónia mentes színezővel amivel szoktam(4 hónapja festettem utoljára, hogy ne szép legyen és tessék) sajnálatosan Hamvas Szőkével(egyszer már jártam így és ezért többet soha nem veszek olyat amire az van írva, hogy hamvas). Az egész hajam szürke lett, először majdnem fekete volt, aztán megmostam vagy ötször és csodás szürkés zöldes színt vett fel. Utána csak egy választásom maradt ha nem akartam ilyen ocsmány színt a hajamon tartani. Befestettem a gyilkos Palette XXL Platina Szőkéjével. (Mint mondtam egyszer úgy 1-1.5 éve megjártam ezt az utat) Ettől sárga lett a hajam. Főleg a töve és a frufrum. A többi még tűrhető csakhogy én nekem nem ilyen a hajam. Ezért vettem a Nice 'n Easy-től egy Baba szőke színt ami az ég földön semmit sem változtatott rajt. Megfogadtam, hogy többet nem használok erős festékeket csak ammónia menteset. Ezért szeretnék venni egy szép árnyalatú hajszínezőt a Loreal-tól.

Hasonló színt szeretnék elérni:

[link]


[link]


[link]


Valami hasonló színt szeretnék,olyat ami kissé barnásabb természetesebb.

És kerülném ezt a hatást:

[link]


Remélem érthetően fogalmaztam.

Ezek közül a festékek közül szeretnék választani:


Szatén szőke: [link]


Méz szőke: [link]


Ragyogó szőke: [link]

Azt hiszem, hogy ez nem az amit keresek, de már fogalmam sincs! :(


Gyöngy szőke: [link]


Világos Jég szőke: [link]


Már annyi rossz tapasztalatom volt, hogy semmiben sem bízok és fogalmam sincs. A dühítő az az egészben, hogy négy hónapig nem festettem, és nagyon meg is vastagodott és erősödött a hajam, nem mintha most kevés lenne, de ez nagyon nem tett/tesz jót neki. Ha nem lenne nagyon fontos dolgom vasárnap, hagynám a francba, de nem tehetem. Nagyon nagyon mérges vagyok, legszívesebben felgyújtanám azt a sok hazug festéket. Melyiket választanátok ti?

Bocsánat a hosszúságért, előre is köszönöm.


2012. márc. 30. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogy szép legyen*
2012. márc. 30. 23:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudni kéne elöször hogy egyáltalán milyen az eredeti hajszined.Aranyfényű vagy inkább ezüstös-hamvas?E 2 között nem szabad ugrálni,mert természetellenes hatást fogsz kelteni,nem emeli ki majd az arcodat stb.Nekem példál szőkésbarna a hajam és rozsaszin az arcom,igy rögtön tudtam hogy hozzám a hamvas szinek illenek.Én is szőkére festettem a hajam és az aranyszőkék,sárgák nem álltak jol,csak a gyöngyszőke,hamvassz. ...stb.Szoval ez alapján válassz magadnak hajfesték szint légyszives,hidd el egy hozzád illő szinnel sokkal szebbnek tűnik majd az arcod :)
2012. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hajam eredetileg kozep barna, de nem ezustos/hamvas fenyu. Es az arany szinek sokkal jobban allnak nekem. Az ezustossel nagyon termeszetellenes vagyok. Korulbelul 2 honapig voltam ezust/nagyon vilagos szoke de hala az egnek letettem rola, mivel borzaszto volt. Csak most sargas a hajam, de szerintem csak azert latom ennyire sarganak mert olyan vilagos. Amugy a ragyogo szoken gondolkozom, csak felek, hogy nagyon sarga lesz. Most megyek megvenni. Hamarosan. :)
2012. márc. 31. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe befizetnék egy fodrászra, ő csak tudja a dolgát és talán a hajfestékekbe is van tapasztalata, vagy fodrászkellékes...://

Én ma fogom a világos szőke hajam befesteni 2+ árnyalattal sötétebbre, de félek, hogy zöldes árnyalata lesz, de akkor lehet meg is örülök...

2012. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mez-szoke lett, amig fent volt tiszta barnanak tunt es miutan lemostam alig valtozott, de azert szepen csillog.:) es nagyon jo illata van a kondicionalonak, bar messze nem ez a lenyeg! Azert megkonnyebbultem, hogy nem lett barna de nem orulok ennek a szinnek sem.:/ Neked milyen lett?
2012. ápr. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!