Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam 10-es vagy 9-essel...

A hajam 10-es vagy 9-essel van festve mar 3 eve, tehat vilagos szoke, ha ramegyek 7. 0assal akkor mennyire lesz tartos az eredmeny, illetve miylen lesz kb?

Figyelt kérdés
Lenoevsem vilagosbarnas...kicsit olyan szurkes, snassz, szintelen.
2012. márc. 30. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szinezőt használj, ne tartós festéket mert a világosszőke hajlamos ledobni a hajfestéket. persze a szinező is hamar kopik belőle. párszor átfestve utána már mehet rá festék, de én a helyedben először 8-assal szinezném hogy biztos jól megfogja aztán utána sötétebbre.

Jó mondjuk nekem a 7-essel szemben előitéleteim is vannak, vagy 8 vagy 6, de a 7-es nagyon nem tetszik. :D

2012. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nézegetem a hajfesték dobozokat, ott elég gyatra néhányon a 7.0...el is bizonytalanodok, de fodrászkellékesnél vettem, ott meg szép volt a 7.0...de ezeken a dobozokon annyira se színű...neked miért nem tetszik?
2012. márc. 31. 00:22
 3/5 A kérdező kommentje:

Viszont ahány kép annyi féle ez a 7.0...ahogy látom.

[link]

itt pl van pár, ami 7-es...de a BES-es palettán vagy minek mondják jól nézett ki, nem ilyen volt...:D

2012. márc. 31. 00:29
 4/5 anonim ***** válasza:

azért nem szeretem mert meghatározhatatlan színű. se nem szőke, se nem barna. ha melir van benne ugy oké, de magában olyan semmilyen. az eredeti hajszinem ilyen, szürke, de nem szőke, nem barna... viszont tökéletes alap mindenféle festéshez :D

én is gondolkoztam már hogy visszafestem eredetire, 2x próbáltam meg, de nem szeretem magamon. szóval szerintem én már csak akkor csinálnám meg ujra ha terhes lennék :D ha nem muszáj, inkább nem.

de próbáld ki, hátha neked jó, nem vagyunk egyformák, 1-2 árnyalatot egész könnyü variálni ha nem tetszik.

2012. márc. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na majd jövőhéten kiderül..:) akkor festem be..:)

hát de annyira eltérő ez a 7.0...ahogy lestem színpalettákat.

2012. márc. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!