Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Katasztrófa a hajam! Szerintet...

Katasztrófa a hajam! Szerintetek megoldás rá a dauer?

Figyelt kérdés
Vasalni/göndöríteni nem lehet, egyenletlenül hullámos, beszárítani sem lehet, a lakk se segít. Reggel, amikor megfésülöm, kb. 10 percig szép, aztán meg mint egy madárfészek. Hátközépig érő, természetes szőke hajam van, és eléggé sok, de gagyin néz ki. Anyu mondta, hogy ha gondolom daueroltathatom. Ja és a rövid haj sem áll jól nekem :/ De félek, hogy a dauer tönkrevágja. Esetleg más módszerek? Előre is köszönöm, 15/L

2012. márc. 31. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom a dauert... kegyetlenül tönkreteszi a hajat és még kezelhetetlenebb lesz!
2012. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kéne dauer... Egyenes vagy hullámos a hajad? Szerintem hord befonva.
2012. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
át...egyik oldalon egyenes, másikon göndör... sajnos befonni nem mindig van időm, de szoktam úgy hordani.
2012. márc. 31. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!