Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahol ízesített...

Lehet valahol ízesített testápolót kapni? Ha igen, hol? Vagy rendelni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, szerintem bárhol, de én egyszer éjjel felébredtem, rettentő szomjas voltam és félálomban csak lenyúltam az ágy mellé, ott volt egy kakaós testápoló, írtó finom illata volt és reflex-ből úgy meghúztam, hogy majdnem az egészet kiittam..............Na, akkor felébredtem, összehánytam a lakást........azóta CSAK natur kenceficéket engedek be a házba!!!!!!
2009. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úú..xD hát én más miatt szeretném ... nem inni :D:D
2009. jún. 15. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
esetleg gyümölcsjoghurt? Szerintem az jót tesz a bőrnek, illetve mézes joghurtot tudok még elképzelni. Ezt esetleg bele is lehetne tölteni egy kiürült kimosott testápolós flakonba, hogy meg legyen az illúzió:)
2009. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem. Ízesített testápoló? Azt nem enni szokták. Max. illatosított lehet.


Abból már van ezerféle akár bemész egy drogériába és válogathatsz. Epres, kókuszos, joghurtos, csokis, ananászos, barackos, dinnyés amit akarsz.

Még csillámos is van.



Ami az első válaszadó írt, az nem lehetett semmi :DDD én egyszer étolajat ittam meg almalé helyett. Anyám pohárba öntötte ki nem tudom mit akart vele. Én meg előtte kértem, öntsön nekem italt (nem hallotta). Lehúztam szinte az egészet, napokig sz.rul voltam :))))

2009. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért szeretne ízesítettet, hogy ha valaki megnyalja, akkor ne a vegyszert érezze..

engem is zavar, hogy a testápolók és a parfümök olyan keserűek, mert így a barátom rossz ízűnek talál, ha pl megnyalja a nyakam, vállam, akármi..nem is használom már őket nagyon.

2009. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A 23.51 es válaszoló (az utolsó) legalább megért :D

Istenem, oda is írom, nem inni, erre még beszól..nem azt kérdeztem h illatosítottat, hanem hogy ízesítettet, köszi :D

2009. jún. 16. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha a parodnak akarsz keveskedni,akkor inkabb vegyel izesitett sikositot.
2009. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor talán a szexualitás témakörben kérdeztem volna...

Szövegértés....

emberek...

ajj

2009. jún. 16. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor miert nem a Google-be irod?
2009. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszóltam, de mindegy.


Csak nem értettem a problémát mert neked ugye nem jutott eszedbe kifejteni a főkérdés alatt, hogy "az a problémám, hogy amikor a párom összenyal nem tetszik neki a testápolóm íze".


Most én honnan tudjam, hogy nektek mi bajotok van. Különben csak csodálkoztam, hogy létezik ízesített testápoló. Mert ha egy rendes testápoló ízesített hát azt se egészséges. Sok szintetikus cucc...


Különben nem tudom, minket nem zavar a parfüm és a testápoló, nem lehet azt annyira érezni.

2009. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!