Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra gyorsan zsírosodó haj!...

Extra gyorsan zsírosodó haj! Mi a teendő? 24 órát sem bír ki?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket hagyjátok a minél ritkább hajmosást,mert már így is tök ritkán próbálok mosni,volt h kivártam a több mint egy hetet,és azóta is ugyanaz a szitu..

kb így is 5-6 naponta mosok.. reggel megmosom,és este már zsíros


2012. ápr. 1. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

5-6 naponta mosod meg, de 1 napot sem bír ki a hajad? akkor 4-5 napot zsíros hajjal vagy?

Citrom az segítene.. A bőröd nem zsíros? nem magas a koleszterined? nem vagy túlsúlyos? Ezek is befolyásolhatják, illetve az étkezés is. Ne higgy ezekben a csodakütyükben..

2012. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhoz.
2012. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, h milyen sampont használsz?
2012. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A koleszterinem nemtudom milyen állapotban van,nem vagyok túlsúlyos és kifejezetten száraz a bőröm.. Igazából a bio hajvágószalonos rozmaringos sampont használom,azt mondták ez nagyon jó zsíros hajra,de nincs változás,de még van belőle,azt használom,néha ha úgy jön ki h anyuéknál mosok hajat akkor glisskur vagy elseve,mikor mi van.,

igen,zsíros hajjal vagyok,mivel egyébként hosszú a hajam,megőrülnék ha 2 naponta 1.5 órát kéne hajmosással b*szakodnom,így felkötöm..

2012. ápr. 1. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
próbáld ki a csalán sampont,nekem bevált..
2012. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát jó,köszi!
2012. ápr. 1. 14:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ha felkötöd a hajad, az sem olyan jó ám! nem levegőzik annyira a fejbőröd, mert egy helyre van összegyűlve a hajad...(ha érted :))

szerintem válts sampont, ha nem vált be! és mondjuk mosd meg 3-4 naponta(nekem nem rohadtul zsírosodó, mégis ennyi időközönként mosom meg, vasárnap és szerda!)

ha hétvégén nem megyek semmi olyan helyre, ahol fontos a megjelenés, akkor nemzavar ha látszik h zsíros a hajam már.

viszont mikor már kedden vagy szerdán zsíros a hajam, akkor ahol jobban fénylik teszek rá hintőport és beledörzsölöm:) ja és piszkos kézzel ne nagyon piszkáld a hajad, attól is zsírosodhat..

ha esetleg így sem változik semmi, akkor bőrgyógyász pl !

2012. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg semmikor se piszkáld túl gyakran :) Szárazsampon még esetleg. De a citromlét tényleg hallottam, hogy jó rá :)
2012. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi csajok,félek h bőrgyógyász lesz belőle,mert úgy gondolom eddig mindent úgy csináltam ahogy írtátok..
2012. ápr. 1. 15:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, majd a szakember segít! Nekem nagyon televolt az arcom ilyen "pattanásszerű cuccokkal" kinyomni nem lehetett, de tény h jobban látszódtak mikor volt rajtam smink,de mivel sminkelni szerettem vmi megoldást kellett találnom.. mindent próbáltam az összes kenceficét, de hát nem olyan a bőröm, mint másoknak.. így van a hajnál is. aztán bőrgyógyászhoz elmentem és kaptam olyan arclemosók nevét, amit csak gyógyszertárban lehet kapni. mára eltűnt. a maszek bőrgyógyász jobb, szerintem..
2012. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!