Szőke hajból barna?

Figyelt kérdés
A hajam sötétszőke (már festett) és hiába festem be barnára nem igazán fogja be a festék. Gondoltam arra hogy esetleg fodrászfestéket kellene használnom mert azok erősebbek, szerintetek melyik márkát válasszam (melyik a legjobb ami azt a színt produkálja amit a mintán is mutat) és melyik árnyalatot egy világosbarna hajszín eléréséhez? Hányas oxi kellene hozzá? Sajnos fodrászhoz nem tudok már menni, sürgősen kellene a dolog. A válaszokat köszönöm.

2012. ápr. 1. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy cipőbe járunk, festett hamvas szőke hajam van és egy sötétebb szőke tetszene, olyan közép, sötétszőke.

Kb 10-11es árnyalatú volt,most vettem egy 9.28as BES fodrászkellékeset, de az annyira hasonló volt, hogy 3 mosás után ki is kopott. 3%-os oxival vettem.

Ma vettem egy sötétebbet, ez a 7.37-es...ez már én számomra barna, de nekik még sötét szőke..aranyszőke..:D 6-os oxival.

100ml-s a festék, plusz elég nagy adag oxi...és ammónia mentes volt.2200 ft..kb melltartómig ár a hajam hátul...picit rövidebb, nagyon sok hajam van és arra bőven elég.

Most mivel azért jóval sötétebb festéket vettem, majd kiderül mennyire marad meg...meg adott ilyen hajfesték megtartó balzsamot, nem ugrik be a neve, hogy ezt hogy mondják.

Hétvégén befestem, aztán meglátjuk, valszeg kikopik.....

O.társam is szőkéből lett 6-os árnyalatű barna, de neki már elég jó, lassan 1-1,5 éve ilyen, már nem igen kopik ki neki.

Lényeg, hogy ne várd me első 3-4 alkalomnál, hogy kikopjon...kb fesd be 2 hét múlva megint...:/ Kicsit költséges, de ha eléred, hogy annyira már ne kopjon talán nem kell olyan gyakran az egészre, csak a tövére..meg fél évente frissítés miatt az egészet.

Ha vmi sikerült akkor írd meg pls, mert én is szenvedek most rendesen..:) Azt hittem ebből a színből marha könnyű lesz elérni bmilyen színt...tartós eredményekkel...hát nem..:)))

2012. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmentem inkább fodrászhoz, persze nem barnát kértem mert azóta megtetszett a rezes vörös szín... Befestette de eléggé kopott hatású lett a hajam végén, ott, ahol töredezettebb a hajam. Persze a rossz részt nem akartam levágatni mert akkor nagyon rövid lenne a hajam, csak extra minit vágott a végéből, szóval eléggé látszik hogy nem tökéletes... de végül is befogta, arra leszek én is kíváncsi mennyit fog kopni, bár vettem jó minőségű festett hajra való sampont :)
2012. ápr. 4. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Meert mekkora a hajad es mennyit kene vagni??

Pedig jobban tenned....hamarabb none ha egeszseges...igy ami no majd le is torik. Majd irj ha van vmi fejlemeny.

2012. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!