Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Genetikától hullana ennyire a...

Genetikától hullana ennyire a hajam? Nem akarom elhinni 19L

Figyelt kérdés

tavaly óta felére csökkent a hajam,anyukámnak is nagyon hullik,ezért elmentem bőrgyógyászhoz,aki további vizsgálatokra küldött,vérképem jó fogaim is,és betudták azzal hogy akkor ilyen a genetika...

szedtem revalidot,használtam bánffy hajszeszt,ricinusolajat(attól nekem csak jobban hullik)és koffeines sampont is.nem vasalom és néha hajszárítózom csak.

ezek után valakinek van még valami ötlete?vagy járt valaki hasonló cipőben?

nagyon el vagyok keseredve :( :(


2012. ápr. 1. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Stresszelsz mostanában?


Másik: sport. Járj el valami edzésfélére, mert a sport közben jobb a vérellátás. Így a hajad is ösztönözve lesz.


Fodrász véleményét ki kérted?

2012. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem stresszelek (kivéve ez az egy dolog zavar)

sportiskolába járok,minden nap van edzés

a fodrász nem tudott rá mit mondani csak csodálkozott én meg nem merek visszamenni mert félek h közli hogy még ritkább a hajam. :(

2012. ápr. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!