Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok hajvasalástól nagyon...

Sok hajvasalástól nagyon eltörezedett a hajam. Kibpróbáltam már pát dolgot, de nagyon nem segítenek. Valaki valami konnyű és hatékony módszert nem ismer?

Figyelt kérdés
(Régebben szinte mindig vasaltam a hajamat.Most már kevesebbett, de nagyon töredezett)
2012. ápr. 1. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
olló:) az elhalt hajrészen a csoda se segít:) utána hajvágás után pedig hajvégápolóval ápold rendszeresen, és jókat írnak erről a ricinusolajról is! Használj hővédőt is!
2012. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
vágasd le a tört részeket, az Isten se tudná helyre hozni a töredezett végeket.
2012. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ettől féltem a leginkább,hogy le kell vágatni. Nem szeretném egy kicsit sem!
2012. ápr. 1. 21:54
 4/17 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz,ha azt akarod,hogy szép legyen.
2012. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És az a ricinusolaj segít? :)
2012. ápr. 1. 22:06
 6/17 A kérdező kommentje:
Jajj és persze hol lehet beszerezni? :)
2012. ápr. 1. 22:07
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezen csak az olló. És ricinusolajat patikában tudsz venni.
2012. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem kell sokat vágatni belőle, csak egy kicsit felfrissíteni!

velem ugyanez volt a helyzet, és a ricinusolaj tényleg csodákra képes!:) ráadásul még olcsó is.

2012. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fhúú hát köszönöm a válaszokat. Akkor vágatok belőle egy kicsit , és kipróbálom a ricinusolajat. Olvasgattam róla pár dolgot , hát nagyon pozitív dolgokat írtak róla. Milyen gyakran kell használni? Elég a hajvégekre vagy az egész hajra ? :)
2012. ápr. 1. 22:52
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem muszáj levágatnod! =)


Leírom a saját tapasztalatomat, de előre mondom, hogy nem biztos, hogy neked is működni fog, de szerintem érdemes kipróbálni.

Szóval én kb. 16 éves korom óta minden nap vasaltam a hajamat a tövétől a végéig, szóval képzelheted mekkora károsodásnak tettem ki folyamatosan. Most 20 éves vagyok, de 19 éves voltam, amikor kitaláltam ezt.

Belinkelem, hogy mit szoktam rá használni. Sajnos magyar képet nem találtam róla, de a lényeg, hogy így a kép alapján már rá fogsz ismerni, még ha a szöveg különbözik is. Amennyire én eddig láttam, szinte minden Dm üzletben lehet kapni.

[link]

és:

[link]


Ezt használtam két hétig minden este a a hajamon (akkor gyorsabban zsírosodott tőle, de megérte, mert két hét alatt szinte teljesen elmúltak a töredezett hajvégeim!). Utána már kicsit mérsékeltem a használatát, és szépen lassan rendbe jött tőle a hajam.

Ezen kívül nagyon jó, ha használsz valamilyen éjszakai pakolást (lehetőleg proteinost, mert a hajad nagy része is ebből van!) hetente egyszer.

És ha még hetente egyszer a proteinos pakolás mellé kényezteted a hajvégeidet egy kis mandulaolajjal, akkor már szuper lesz egy-két hónapon belül (szerintem)! =)


Sajnos a Gliss Kur-os hajvégápoló kissé drágább, olyan 1800 körül van, azt hiszem, de még mindig jobb, mint az olló, nem? =)

A proteines pakolásból én épp Dove-osat használok, anya a TESCO-ban vette nekem, így sajnos nem tudom megmondani az árát, de szerintem 1000-2000 Ft között lehet. Így néz ki:

[link]

és:

[link]

A mandulaolaj pedig körülbelül 800 Ft, lehet kapni drogériákban, patikákban és sokáig elég, szóval nagyon jó! Szép selymes lesz tőle a hajad, csak ezt is és a ricinusolajat is sokáig kell benne hagyni, hogy hassanak. (Tehát pl. éjszakára.)


(És a legutolsó: láttam, hogy írtad a ricinusolajat fentebb is. Én most kezdtem használni kb. 2 hete és selymesebb, fényesebb lett tőle a hajam. Patikában szereztem be, 300 Ft-ért, szóval szerintem ezt is megéri legalább kipróbálni. =) )


Sok szerencsét neked! ;)

(És szerintem előbb mindenképp próbáld meg te magadnak rendbe hozni 1-2 hónap alatt és csak ha nagyon nem megy, akkor nyúlj olló után.)

2012. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!