Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok hajvasalástól nagyon...

Sok hajvasalástól nagyon eltörezedett a hajam. Kibpróbáltam már pát dolgot, de nagyon nem segítenek. Valaki valami konnyű és hatékony módszert nem ismer?

Figyelt kérdés
(Régebben szinte mindig vasaltam a hajamat.Most már kevesebbett, de nagyon töredezett)
2012. ápr. 1. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

22:59-es, előző válaszoló vagyok.


Azt elfelejtettem, hogy próbáld meg csak hetente egyszer, vagy kétszer vasalni!

Én azt csinálom, hogy hajmosás után (3-4 naponta szoktam mosni) kivasalom az egészet, és utána minden reggel csak annak a pár tincsnek a tövét, amik a fürdéstől begöndörödtek. És így sokkal jobb. =)

2012. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a választ . Nagyon hasznos tippeket adtál. Megpróbálom magamnak kikezelni, mert nagyon nem szeretnék fodrászhoz menni vele . Holnap még átolvasom figyelmesebben és akkor bele is kezdek a kikezelésébe . Még annyi ,hogy mihelyt redbe jott a hajad vasaltad utána vagy teljesen abba hagytad a vasalását ? :)
2012. ápr. 1. 23:06
 13/17 A kérdező kommentje:
:) Nah meg is kaptam a kérdésemre a választ :)
2012. ápr. 1. 23:07
 14/17 anonim ***** válasza:

A hosszú válaszos vagyok. =)

Ha esetleg még van/lesz kérdésed, nyugodtan írj üzenetet, mert azt gyakrabban nézem, mint azokat, amikre válaszolok.

Ha esetleg tudsz angolul nézhetsz pl. youtubeon is ilyen hajas videókat, én is onnan szedtem az ötleteim nagy részét, mert vannak lányok, akik rengeteg ilyen hasznos tippet feltesznek és ők még illusztrálni is tudjak. =)

2012. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét! :) Aztán majd ,, szavadon" foglak! :P
2012. ápr. 1. 23:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Hosszú válaszolóról csak annyit, meg neked is kérdező: a töredezett hajvég nem él: egy kettétört, kibolyhosodott szarudarab. Lehet, hogy kencéktől fényesebb, mert jobban néz ki, de "összeforrni" nem fog, akkor sem, ha nagyon ezt akarja hallani a kérdező. Egészséges haj a töredezettből SOHA nem lesz, maximum jobban fog kinézni.
2012. ápr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

(hosszú válaszoló vagyok)

Hát én is ezt hittem amúgy, de akkor is elmúltak róla a töredezések, szóval nem tudom. Amúgy szerintem lehet olyan, hogy összeforr, de nem nagyon értek hozzá.

2012. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!