Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer és hajfesték sok egyszerre?

Dauer és hajfesték sok egyszerre?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 évig volt festve a hajam, már fél éve, hogy nem festettem, már majdnem kikopott. Daueroltatni szeretném, mert bármit csinálok vele, szenvtelenül egyenes. A hajam inkább zsíros mint száraz, azt hallottam a dauer szárít, így akár "jó" is lehet neki. Szerintetek?:) Ja igen és nem tudtok esetleg jó hajvágó szalont? ( Fehérvár )

2012. ápr. 2. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok,ha profi fodrász profi anyagokkal csinálja! Tapasztalat!
2012. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a hajtövet nem fogja szárítani...

Szerintem be lehet daueroltatni, nem lesz baja, csak ápold majd megfelelően.

2012. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fél éve volt festve a hajad, akkor nem lesz gond. Akár egy időben is lehet a két kezelést elvégezni, persze szakember tudja, hogyan kell.

A zsírosságról: tény, hogy a sima haj hamarabb zsírosodik, a göndör pedig nem, függetlenül attól, hogy természetes a göndörség vagy mesterséges. Egyszerű az oka: a sima haj a fejre lapul, tehát a termelődő faggyú jobban bezsírosítja a hajat.

2012. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen színre volt festve?
2016. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!