Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthoni fodrászatokban merjek...

Itthoni fodrászatokban merjek kérni ombre hajat? Nem fogják elrontani? És egy festéssel lehet ennyire szőke a természetes barna hajam?

Figyelt kérdés

Ilyen hajat szeretnék: [link]

Mint látjátok a haj vége más színű, de mégsem olyan mintha lenőtt volna, mert nincs élesen elválasztva a 2 szín és félek hogy olyat kapnék némely fodrászatban vagy nem szőke lenne hanem sárga.

Elgondolkodtam, hogy megcsinálom magamnak. Sikerülhet egy festéssel ilyen eredmény az ilyen színű (festetlen) hajamból? [link]


2012. ápr. 2. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolod, hogy a fodrászok nem tudják megcsinálni, de te igen?

Járj utána, hol csináltak már ilyet, és oda menj. Ha látsz az utcán valakit ilyen hajjal, bátran kérdezd meg, hol csináltatta.

2012. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a festék felvitele biztosan menne úgy ahogy én akarom, csak nem biztos hogy tényleg szőke lenne-e. Amúgy sok fodrász annyira béna, hogy az vmi hihetetlen.
2012. jún. 3. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van. Fodrász vagyok, nagyon rosszul esik, amikor ilyeneket olvasok, de tény, hogy olyanok is dolgoznak a szakmában, akik nem odavalók, és nem vigyáznak a hajra. Amit el lehet rontani ebben még az, hogy az átmenet nem árnyalt, hanem éles lesz, úgy meg nem lesz szép.
2012. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én magamnak csináltam meg. És hasonló lett az eredmény:

[link] Csak az arányok mások, kb 5 centi a nagyon sötét barna, utána ilyen mogyorókrém barna kb 5 centi aztán sötét szőke kb 8-9 cm - 2-3cm szőke- és ezüst 3-4cm. Rengeteg pénzembe került, szerintem egy fodrász olcsóbban megcsinálta volna.

Előtte fekete volt a hajam, szóval le kellett szívnom az egész hajam, kiszőkítettem, hagytam lenőni a hajamat és utána kezdtem festegetni aszerint amit leírtam. Sok időt, és türelmet igényelt. Na meg oda figyelést.. Én kis tincsenként kézzel festettem így nem lett csíkos a színátmenet..

Próba cseresznye. Az emberek nagyon radikálisak evvel a stílussal szemben. Vannak ismeretlenek akik megállítanak az utcán, hogy adjam meg a fodrászom számát mert eszméletlenül tetszik nekik a hajam, és vannak olyan ismerőseim akik azt mondják, hogy olyan mintha lenőtt volna, igénytelen, stb...

Az után festés nekem csak annyit tesz ki, hogy a hajvégem ezüstre festem, a besárgulás ellen. Ennyi.

2012. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú hát így ahogy elképzeltem nagyon szép lehet a hajad! Nem tudnál róla küldeni egy képet privátban?:) Én nem merném magamnak csinálni, mert sosem festettem be a hajamat, szóval nincs gyakorlatom. Fodrászatokban meg tuti nagyon drága lenne :S hát nincs mese, így ilyen kívánság pénzbe kerül. Amúgy úgy döntöttem hogy most inkább növesztem még.
2012. jún. 22. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!