Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem Henna color hajfestéket...

Vettem Henna color hajfestéket, de elhagytam a használati utasítást. Valaki le tudná írni, hogy hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Emlékeim szerint ezt vizes hajra kell felvinni és 40 percig kell rajtahagyni, de azért jó lenne ha valaki tudna konkrétumot. Előre is köszönöm...
2012. ápr. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad? Mi a hatás/vélemény? Köszi!
2012. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

még akkor kipróbáltam, a henna color semmit nem ér. EGy-két hétig látszott némi árnyalat, de semmi extra.

Azóta vettem igazi hennát, csak azt meg még nem tudtam kipróbálni.

Remélem hamarosan sikerül összehoznom, csak azt 6 óráig kell a hajamon hagyni, plusz kicsit körülményes kikeverni. Két gyerek mellett nehéz összehangolni, de bízom benne, hogy karácsonyig csak összejön a dölog. :-)

2012. dec. 6. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy állsz hennázás ügyben? Köszi!:)
2014. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, azóta is ott a hennám a polcon. Két kicsi gyerek mellett nem tudok 6 órát erre fordítani. Még az 1 is necces lenne..
2014. jún. 16. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne csináld már:) gyorsan fél óra alatt felkened,mint egy sampont csak masszírozd szét folpack és mehet tovább a meló!

Amikor már nem kell mennetek sehová! Aztán lemosni ráérsz este is,vagy reggel,mert sokáig fent hagyhatod. Jó akaratot hozzá,aztán ha lesz időd számolj be!:)

2014. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!