Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfestéket használjam?...

Melyik hajfestéket használjam? Sötétszőke, vagy barna?

Figyelt kérdés
Világos szőke festett hajam van. Barnára akarom festeni. Anyum szerint akkor sötét szőke hajfestékkel kéne mert a barnát ledobná a hajam mert az egyik ismerősével is így volt. Nekem is van ilyen bnőm. Aki sötétszőkével festi és így lesz neki barna, de olyat is ismerek aki alapból világos szőke barnával festi a haját és nem dobja le neki. :S
2011. jún. 29. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
En épp most fejeztem be a hajfestést. A sötétszõkét vàlasztottam és nagyon szép szine lett. Igen szép barnàs. L'Oreal 6.30
2011. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot :)

Nekem anyum a "Wella"-t mondta h az jó, meg tartós, eddig még csak Palette-t meg Syoss-t próbáltam.

2011. jún. 29. 18:32
 3/5 A kérdező kommentje:
valami gesztenye barnás színt szeretnék, vagy sötétbarnásat
2011. jún. 29. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsõ vagyok, hidd el biztosan tetszene ez a szin,olyasmi amire vàgysz. A màsik pedig, ha barnàt veszel tuti, hogy nagyon sötét lesz tõle a hajad. Sokszor igy jàrtam, ezért vàlasztottam ezt a szint és még ràadàsul nagyon természetesnek tûnik.
2011. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jólvan, köszi a tanácsot :)
2011. jún. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!