Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pirosas bőrkeményedés a...

Pirosas bőrkeményedés a sarkokon. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Pár éve mindig mindenféle cipő szétszedi a lábam (méret jó sőt még nagyobbat is veszek, de még a sport cipő is szétszedi az első alkalmakkor). Nagy pirosas bőrkeményedésem van a sarkamon, ami látszik ha papucsot húzok nyáron. Nagyon ciki? El fog ez múlni egyszer magától? Pedikűrös Budapesten mennyiért csinálná meg? Meglehet egyáltalán?
2009. jún. 16. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is jó bőrkeményedéses a talpam, de engem nem zavar..:)

szerintem egyáltalán nem ciki. egy nagyon szép cipőben nem néz ki olyan jól mondjuk, de egy papucsban, áh, ott bőven.

ilyen kis fura reszelők vannak rá, direkt bőrkeményedést leszedni de mikor próbálkoztam vele nekem nem használt.

pedikűrös, olyan kíváncsi lennék az milyen:D bár tuti nem bírnám, nagyon csikis a lábam... de úgy képzelem ő megcsinálná, bár semmi tapasztalat/tudásbéli alapja nincs ennek... :)

2009. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jha és nem hiszem, hogy megéri nagyobb cipőt venni, az nem tesz jót a lábnak ha lötyög a cipőben, kell, hogy tartsa.

elvileg azok a legjobbak amiknél a pici kavicsokat is megérzed a talpad alatt, a vékony és hajlékony talpúak.

2009. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!