Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 3 hete nagyon korpás a...

Kb 3 hete nagyon korpás a fejbőröm. Annyira viszket, hogy néhány helyn már kisebesedett. Van valami mószer ami ezt a kellemetlenséget oldja?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már sok sampont de semmi sem használ. Most egy ismerősöm a T- GÉL Total-t ajánlotta. Van valakinek tapasztalata róla?
2012. ápr. 6. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire súlyos, akkor inkább bőrgyógyász. Lehet hogy gombás a fejbőröd, azért van. Megpróbálhatnád amíg eljutsz a bőrdokihoz egy ecetes öblítést a hajadra. Hígítani kell, a palackján rajta van mennyire kell hígítani.
2012. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk ha már sebes én nem valószínű h rákennék bármit is...
2012. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom. Ráadásul annyira viszketett, hogy muszáj voltam vakarni, sokszor már észre se vettem és körömmel vakartam a fejemet. Meg is lett az eredménye. Egyedül a naturland kénes samponja segített, ez viszont tényleg nagyon jól működött. Már az első használat után éreztem, hogy jobb a fejbőröm. Igaz, hogy kicsit büdös, de akkor mindent megadtam azért, hogy rendbe jöjjön a fejbőröm. Nekem kb. 2 hét alatt teljesen rende jött a fejbőröm ettől a sampontól. Mondjuk mellette nem használtam semmit, se balzsamot, se pakolást, semmit, csak ezt a sampont.

1000Ft körül van, de nagyon sokáig elég, mert elég 1-2 borsónyi egy hajmosáshoz.

16/L

2012. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ecet
2012. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!