Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyen lehet egy duci lány...

Hogyen lehet egy duci lány igényes, nőies és szexi? Egyáltalán egy testesebb lány lehet?

Figyelt kérdés
20/L 170/85
2012. ápr. 6. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet szexi és nőies.
2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a duci igényes fiatal lányokat! ESETEIM!
2012. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- alakjának megfelelően választ ruhát

- ápolt, tiszta

- szépen feltűzi a haját.


Nagyjából ennyi.

2012. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 175 magas és szintén 85 kg vagyok.

az alkatomnak megfelelően öltözöm, kihangsúlyozom a derekamat (az legalább van :)

v-nyakú blúzok, nem túl feszülős szélesebb szárú nadrág.


még így is van, hogy utánamnéznek a melósok az utcán :) sőt, a barátom is így imád, ahogy vagyok. bár jó lenne legalább 10 kgt fogyni.

ne csüggedj, fogyózz egy kicsit, vegyél igényes ruhákat, találd meg azt, ami jól áll neked.


ha nem elfolyós az alkatod, hanem azért látszik rajtad, h a súlyod ellenére figyelsz magadra, van valami emberi formád, akkor lehetsz szekszi.

2012. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen, szerencsére nekem is van derekam. Nem vagyok az az elfolyósabb , kerek a mellem a fenekem, van csípőm, de derekam is, a karom ami legfőképpen zavar, elég nagy.A felsőtestem szerencsére elég hosszú, így a hasam nem annyira hatalmas, bár így is van rajta felesleg :)
2012. ápr. 6. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ilyen kérdés van.A válasz lehet,sőt...Ráadásul a hímnemből szólalok fel,tényleg lehet.Mivel egy normális férfinél a kisugárzás számít ,persze vannak határok a külsőre nézve is,de nálam ez a skála nem valami szűk.Gáz vagy nem gáz.Találkoztam olyan lánnyal aki ilyesmi alkatú volt mint Te és valami olyan kisugárzása volt hogy nem tudtam levenni róla a szemem,persze szerencsés volt mert gyönyörű arca volt.Ez metrón volt,észrevette hogy bámulom el is mosolyodott meg persze én is:) De ilyen barátnőm is volt csak 5 cm-el magasabb volt nálad.Szóval nyugi vannak akiknek ez tetszik;)

Bocsi a kisregényért:)

2012. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sokkal nagyobb vagyok nálad és nőies, szexis. Persze nem mindenki mondaná rám, de nem zavar, a lényeg, hogy magamnak és páromnak tetszem.

Normálisan öltözködöm, se nem túl szűk, de se nem túl zsák ruhát nem hordok. Nem dobom ki a méretesebb testrészeim, mert az is sok embert taszít. (rövid nadrág pl kilőve, meg haskidobó felsők)

2012. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!