Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Swedish Spa karcsúsító zselérő...

Swedish Spa karcsúsító zseléről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elvileg narancs bőr elleni készítmény. Hatásos lehet mozgással és rendes étkezésel?


Csak az írjon aki használta vagy van tapasztalata a termékkel! Olyanok nem érdekelnek akik közlik hogy egy krém sem jó.



2012. ápr. 7. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz amire respulting gel creme van irva akkor szerintem jo. En szules utan kenegettem vele magam elegge meg voltam rogyva. Szep sima volt utana a borom napi ketszer irja a kenest, es jo az illata is nem olyan ragacsos filmszeru reteges mint mas gel allagu kremek. En nem is mozogtam mert nem mertem a szoptatas miatt. En a hasamra combomra popsira felkarra is kentem. 6 hos a babam meg mindig van egy kicsi igaz nem kentem minden nap mindenhol. Egy probat tutira meger foleg ha van akcioban.
2012. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tudom mi van ráírva mert eddig nem rendeltem, csak egy ismerősöm ajánlotta hogy neki bevállt. Ezért tartok most vélemény kutatást :D


Köszönöm a válaszodat!

2012. ápr. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!