Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Eveline Slim Extreme 3D...

Eveline Slim Extreme 3D Anticellulit karcsúsító és bőrfeszesítő krémmel kapcsolatos tapasztalatok? Másfajta krémmel kapcsolatos tapasztalatok, használnak valamit egyátalán?

Figyelt kérdés
Van bizonyítható orvosi magyarázata ezeknek a krémeknek, érdemes megvenni, vagy csak pénzkidobás?
2009. okt. 3. 11:24
 1/9 anonim válasza:
55%
Én már próbáltam az evelinét de nem vált be.
2009. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem, legalább két hét kell valami látható eredményhez,hát,majd meglátjuk.Csodákat nem várok tőle...
2009. okt. 3. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Írhatnám nyugodtan azt is hogy csak pénzkidobás az egész.De ti tudjátok akik hisztek még a csodákban.Vesztek ti még másfajta nevű krémet is.Mert bedőltök a hülyeségeknek.
2009. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne jó. Az eveline krémek általában jók, én pl anyámnak vettem egy arckrémet, neki bevált, magamnak egy stria ellenit, nekem is bevált. szóval plróbáld ki sztm. de azért olyan extrém karcsúsodást ne várj :D
2009. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 napja használom rendesen az eveline narancsbőr elleni krémjét,de nekem működik.

sokkal simább puhább a bőröm tőle.

relax&tone-nal haszánlom és nagyon szuper.

Nagyon bevált még nekem az eveline fat burning krémje is nagyon bevált nekem.

közép ár kategóriás termék,de elsőosztályu!

Avonnak egy lila dobozu krémje amit régen használtam és attól szinte el is tűnt a naribőröm.

sajna a nevét már nem tudom

2010. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is van egy Eveline márkájú arckrémem. Vagyis csak volt,mert anyukám elhappolta előlem :D Szerintünk is nagyon jó ;)
2010. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia kérdező. Bevált a krém?
2011. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bevált? Én is ki akarom próbálni. Bocs hogy itt kérdezek, de légyszi válaszolj! Nagyon fontos lenne.
2015. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán.El is felejtettem kenegetni,napi rendszerességgel,és egyszer csak lenyúlta a lányom...:)
2015. ápr. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!