Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem így a hajam? 13/L

Hogy növesszem így a hajam? 13/L

Figyelt kérdés
Hajvasalóval már olyan szinten szét égettem, hogy a hajam olyan mintha le lenne vágva.. Most megfogadtam,hogy nem fogom vasalni. De az a helyzet,hogy eléggé törött a vége. ha felgumizom a hajam nőni fog. Vagy ha itthon vagyok akkor engedjem ki pihentetni?:o
2012. ápr. 8. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is menj el fodrászhoz,és nyírasd le a töredezett végeit.Utána pedig ne vasald,használj rá balzsamot minden hajmosás után.Ezenkívül használhatsz hajnövekedést gyorsító szereket,pl. Bánfi hajszesz vagy ricinusolaj.Olvass utána,rengeteg ilyen kérdés volt már.
2012. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is:

A hajvasalódat rakd el jól vagy ajándékozd el :)

1. vágd le a töredezett végeket, ne sajnáld a hajadat, mert ez alap a szép hajhoz (ez fontos, mert így jobban nő, ha egészséges a vége)

2. használj balzsamot vagy hajvégápolót heti egyszer vagy minden hajmosáskor balzsamot.

3. ne fesd

4. kibontva is használhatod illetve összefogva is, csak puha anyagból készült gumikkal, ne gumigyűrűvel.

Én mindig ezt tettem, általában kibontva hordtam és volt hogy fenékig érő gyönyörű hajam volt így.

2012. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vágasd le a hajad, mármint a töredezett részeket legalább. Utána rendszeresen ápold a hajad, minden hajmosás után használj a hajítusodnak megfelelő balzsamot és hetente egyszer pakolást is. A hajvégeidre vegyél egy jó minőségű hajvégápolót és használd rendszeresen!


Most használhatsz bármilyen terméket nem fogod tudni annyira jól helyrehozni a hajad, mintha levágatnád. Most minden tápanyag, minden értékes anyag a szétégetett hajrészekre irányulna, így a hajad többi részét nem tudod annyira ápolni. Ha levágatod, akkor viszont sokkal jobban táplálod az egészséges részeit a hajadnak.

2012. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igyekszem megfogadni ezeket ! :)
2012. ápr. 8. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
belülről is ápold a hajad,sok vitaminra lesz szüksége. egyél sok gyümölcsöt zöldésget,de vannak oldalak ahol ezt jobban kifejtik,hogy milyen tápanyagokra van a hajnak szüksége. *.*
2012. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,igen rengeteg vitamint és társait eszem:3 Vettem hajvég ápolót minden hajmosás után bekenem vele,ricinus olaj 1 héten 2x és egész éjjel rajta van. :D
2012. ápr. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!