Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyanta otthoni készitése?...

Cukorgyanta otthoni készitése? CSinált már valaki ilyet otthon? Mindent tudni akarok! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék! :) Tökéletesen működik, én ez alapján főztem le, még mindig nagyon sok van belőle, és nem lehet elrontani. :)

Tényleg fájdalommentes vele a gyantázás, először kicsit nehézkes, de bele lehet jönni!:)

2012. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kösziiii!!!
2012. ápr. 15. 18:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan kented fel?A szine jó lett de ha hamar kenem forró ha várok már nem kenődik?Hogyan tartod egy hőfokon?Mi a titok?:D
2012. ápr. 15. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már csináltam és nem lett annyira jó :( Ragadni ragadt és a szőrt is leszedte, csak lehet túl sok citromot raktam bele és nem lett barnás színe. Felkenni úgy kell, hogy spatulával vagy a kezeddel felviszed a bőrödre, raksz rá vagy papír vagy ruha lehúzócsíkot(ezt jobb) és mint a sima gyantát lehúzud egy határozott mozdulattal. Akkor rekd fel ha se túl forró se túl hideg. Arany középút :)
2012. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*lehúzod

*rakd

2012. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

MAjd még egyszer megpróbálom,de nekem az arany középut megtalálása sose ment hihihi!

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!