Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy készítsem el otthon ezt...

Hogy készítsem el otthon ezt a frizurát? Milyen hajhabot, hajcsavarót ajánlotok hozzá? Ha jól látom van benne egy pici tupír. Leírnátok lépésről lépésre, hogy hogyan kell?

Figyelt kérdés

Nincs gyakorlatom, szóval tényleg rágjátok a számba.:D

Jó ez hétköznapokra?

[link]

Egyébként ki ez a nő?:S


2009. jún. 17. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nekem nem kell az ijen hajhoz hajcsavaróó..:D

vegyél hajhabot..(nekem garnier van)..megmosod a hajad..törölközővel megtörlöd..kontyozd be a hajad..a kezedre nyomj egy kis hajhabot..és azt egybe nyomd rá a kontyodra..aztán egy kicsit rásegítesz hajszárítóval nemgááz..deh hagyd magától száradni..amikor megszáradt akkor szedd szét a kontyod..és elvileg ilyen lesz..fujsz rá hajlakkot..és kész..deh elsőre nem biztos h menni fog..kisérletezgess bátran :D

2009. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
jujj^^ez nekem is pont jól jött.^^
2010. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!