Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Be szeretném festetni (rendes...

Be szeretném festetni (rendes festékkel) az egész hajamat szőkére. Befogná a hidrogénezett tincseket is rendesen a festék?

Figyelt kérdés

Világosbarna hajamba szőke melírcsíkokat tetettem( leszívatták), amik elég sűrűre sikerültek, így élőben olyan voltam, mintha szinte teljesen szőke lennék. Most már viszont nagyon csúnyán le van nőve, ezért szeretnék valamit kezdeni vele. Hidrogéneztetni megint nem nagyon szeretném, így is nagyon roncsolta a hajam.

Kép:

[link]



2012. ápr. 10. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Alig látszik a lenövésed,szerintem ne fesd be szőkére,csináltasd meg újra a melírt!!
2012. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amugy miért nem szeretnél bele melírt?
2012. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez a kép régebbi, ezt csak a melír sűrűsége miatt tettem fel. Már kb. addig le van nőve, ahol elkezdődik a 'kockázás' az arcomon..:S

Az a gond azzal, ha újra melíroztatom, hogy úgysem tudja a fodrász megint pontosan azokat a tincseket melírozni, amiket előzőleg, és ugyanúgy látszódni fognak benne lenövések( ezt már kipróbáltam )..

2012. ápr. 10. 15:30
 4/4 anonim válasza:

Ne melírozd..a festék jobb.. :)


Lorealt ajánlom 8-as vagy 9-es festékeket belőle.

2012. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!