Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szobafestők, hozzáértők,...

Szobafestők, hozzáértők, segítségre lenne szükségem! Amikor beköltöztünk, diszperzittel festettük be a fürdő mennyezetét (gipszkarton), fehérrel, olyannal, amit a szobákhoz használtunk. Sajnos 1 év után pereg le az egész festék. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Gondolom le kellene kaparni, csiszolni az egészet, alapozni, és úgy festeni. De van valami olyan festék, ami kimondottan fürdőszobához való? Estleg olyan, ami a penészedést is akadájozza? Mert ez is problémánk.
2009. júl. 13. 09:56
 1/3 anonim válasza:

szia! nem vagyok nagy szakértő, de az apukám szobafestő. úgy tudom, van olyan festék ami kifejezetten gombaölő, penészedést gátló hatású.

egyszer egy maradék üvegnyivel kifestettem a nyulam ketrecének hátsó falát. persze sima festéknek hittem.

ő meg letolt miatta. de nem is lett penészes a nyúlketrec :))) ez már mondjuk jó régen volt, biztosan olcsóbb is már az ilyen festék. nem különlegesség.

2009. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van kifelyezetten penészedésgátló fürdőszoba,konyha festésére,a supraluxnak,a szolnoki praktikerben most lesz akciós,ha nem a közelbe laksz,akkor is árban a 2l-es 2300 ft,hogy hány nm-re elég nem tudom.
2009. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, holnap meg is nézem, csak nem a szolnokiban. Gondolom ott tudnak hozzá tanácsot és alapozót is adni.
2009. júl. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!