Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi segítene? Nagyon szőrös a...

Mi segítene? Nagyon szőrös a hasam és a szám fölött a bajszom is látszik.

Figyelt kérdés
Elég sötét színű a hajam és a szemem is, ezért nagyon sötét szőröm is van és már évek óta nagyon látszik, és próbálom eltűntetni. A bajszom és a hasamon lévő szőrök nagyon idegesítenek, és nagyon rossz kedvem szokott lenni, van hogy ki sem megyek a házból ha tehetem, máshol pedig inkább elfordulok, hogy ne lássanak. Próbáltam már a hasamat epilátorral, gyantával és csipesszel de csak még jobban látszik. A bajszomat gyantázni szoktam itthon, de az is ugyanúgy visszanő és nem ritkul, hanem még feketébbek és néha még ki is pattognak gyantázás után, egy két folt még mindig nemmúlt el. Mit tehetek ellene? Nagyon irigylem azokat a lányokat akiknek nincs ilyen gondjuk, de sajnos nem tudok mit tenni. Tényleg nagyon lehangoló tud lenni, és sírni tudnék mikor belegondolok. Csak segítőkész véleményekre lennék kíváncsi, köszönöm! 16/L

2012. ápr. 10. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen vagyok. A bajszomat szedetem azzal nincs baj, de a hasam, az egész lábam a combommal együtt, a karom, a hátam, mindenem szőrös, mint mindenkinek, csak nekünk sötét. Én is sötét hajú vagyok, habár én nem sokat tudok ez ellen tenni. A bajszom szedem, meg az egész lábamat borotválom, de a hasamhoz nem merek nyúlni, félek hogy csak rosszabbodik.

Szerintem próbáld az amit én, elfogadni önmagad. Én még nem húzom fel magam miatta, nem mutatom senkinek, majd akkor szívom meg ha pasim lesz.

Esetleg elmehetsz vele orvoshoz, de nagyon sok emberről tudok aki elment, én is elakartam, de a sok vizsgálaton kívül semmit nem érsz el vele, max csak akkor ha nagyon vészes a helyzet, mert akkor tényleg valami gond miatt vagy szőrös, de nem sokat tudsz tenni ellene.

Mondanám még azt hogy mindenhol szedesd, de ha ez a végeredménye, akkor nem érdemes. Napoztasd, attól nem tűnik ki annyira. De ettől se várj csodát.

Az irigység, na igen! Ismerős.

Egy sorstársad 16/L

2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem azért is lenne fontos, mert (nem mondom hogy sajnos) de van barátom, és nem szeretnék mellette úgy kinézni mint egy jeti. És őt sem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni. Persze ő soha nem említi meg, mert tudja hogy nekem nagyon rosszul esne, és mindig azt mondja hogy engem úgy szeret ahogy vagyok, aminek nagyon is örülök és ezen a téren szerencsés vagyok, hogy pont ő a barátom:) de akkor is elég rossz érzés hogy egyes helyeken a hasamon szőrösebb vagyok mint ő :(
2012. ápr. 10. 17:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen együttérzek veletek. Ismerős a helyzet, ugyanilyen vagyok én is. :S Voltam orvosnál, és kiderült, hogy szerencsére nincs semmi bajom, de a szőrök ellen nem lehet mit tenni.

Én a hasamat szőkíteni szoktam, karomat szintén. Ekkor pár hétig egész tűrhető lesz. Hát, más hasznos tippel sajna nem tudok szolgálni. :(


17/L

2012. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Érdemes gyantáztatni.Utánna be kell kenni bőrnyugtató balzsammal és nem pattog ki.
2012. ápr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
De ha kiszőkíted nem lesz még csúnyább?
2012. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt tőlem kérdezed? (2. válaszoló vagyok)

Nem, egyáltalán nem lesz csúnyább, sőt szerintem sokkal szebb és természetesebb lesz. Nem ilyen platinaszőke színig szoktam szőkíteni, hogy nagyon feltűnő legyen.

2012. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Engem legjobban a bajuszom zavar, és hallottam és olvastam, hogyha azt kiszőkítik, az mindig látszik, hiába hiszik és mondják azt hogy nem, főleg ha rásüt a nap...
2012. ápr. 11. 19:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze, a bajuszomat én se szoktam szőkíteni, az tényleg nem lenne túl szép látvány. Ott a gyantát próbáld ki szerintem! Nekem az bevált, bár már egyre gyorsabban nő vissza. :S
2012. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1. és 5. vagyok :D

Igen tőled, lehet hogy ezt a szőkítést én is kipróbálom. És oxival csináltad?

Én láttam már szőkített bajuszt. :S Akkor már inkább maradjon természetesen.

Az az igazság, hogy én is gyantáztatom, de van hogy egy hónapban nem jön hozzánk aki szokta csinálni, és ilyenkor csipesszel csinálom. Nagy meló, de azzal is meglehet csinálni végszükség esetén. :)

Szerencsés vagy kérdező, hogy a barátodat nem zavarja.

2012. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Lézeres szőrtelenítésre még nem gondoltál? Drága de állítólag nagyon jó!
2012. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!