Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korai lenne 12 évesen elkezden...

Korai lenne 12 évesen elkezdeni borotválni a lábamat?

Figyelt kérdés
Már eléggé ráférne..:)
2012. ápr. 11. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen kezdtem, de manapság már ez szinte elvárás az ennél fiatalabbaknál is...(amivel nem feltétlenül értek egyet) Tehát szerintem nem korai, ha úgy jobban érzed magad. Pl ha most nyáron strandra mész és nem borotválod le és kényelmetlenül érzed megad, akkor jobb ha megcsinálod. Tőled függ hogy érzed magad jobban.

17/L

2012. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak attól félek hogy túl erős és sok lesz.:|
2012. ápr. 11. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

hát ha nagyon szőrös... de inkább gyantáztasd először kozmetikussal v epiláld, ha kibírod...

a borotvára térj át később.

2012. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem 12 évesen még nem kellene ennyire a szépségével foglalkoznia egy gyereknek. Sok kislány azt hiszi, hogy ez olyan nőies dolog és ha már szőrtelenít, attól nagylányosabb lesz, de hidd el, nem olyan jó buli szőrteleníteni, addig örülj, amíg nem kell rendszeresen csinálnod!
2012. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged az zavar, akkor nyugodtan, de inkább gyantáztasd. Kozmetikusnál. Hidd el, az a borotvánál sokkal hatásosabb. Mondjuk jobban fáj, de azért a gyanta mégis jobb. Remélem segítettem. :)
2012. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én mindjárt leszek 14 éves.néha leborotválom,máskor epilálom,de nem túl gyakran.inkább amíg tudok,hosszú nadrágot hordok:Dszerintem nem korai:)
2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3..hidd el nem azért csinálnám mert olyan jó buli..-.-

hanem mert muuszáj.és nem kell itt lekicsizni..

te nem tudod hogy mennyire szőrös..

2012. ápr. 11. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj, nekem aztán mindegy, hogy te x kilométerre tőlem épp borotválkozol-e, nem nekem lesz macerásabb tőle az életem, ha felnőtteset játszol. És igen, még gyerek vagy, akár tetszik, akár nem. Csak furcsának találom, hogy én 4 éve voltam 12 éves, és mi még akkor barbiztunk, társasoztunk és egyéb játékokat játszottunk a barátainkkal, a mai kislányok meg már kozmetikushoz járnak (neked is ezt ajánlották itt páran) és a külsejükkel vannak elfoglalva. Rohamosan változik a világ, úgy látszik.
2012. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem érted, hogy nem majomkodik, hanem annyira szőrös a lába h zavarja??? van ilyen, sztem senki se rohangálna szívesen feltűnően szőrös lábbal lány létére, hiába csak 12 éves (ami azért már nem kisgyerekkor...)
2012. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó..te legalább érted miről van szó..:)
2012. ápr. 12. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!