Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan váltsak hajszínt...

Hogyan váltsak hajszínt károsodás nélkül? Kérdések lent!

Figyelt kérdés
Hátközépig érő hajam van. 6 éve már vörösre van festve, de már nagyon meguntam. Az eredeti színe világosbarna enyhe vörösesszőke beütéssel. Annyira nem nő gyorsan a hajam, hogy kivárjam, míg lenő a vörös, leszívatni a festéket semmiképpen nem akarom. Ezekről a hajradírokról meg nem tudom mit gondoljak! Mit tegyek? Szerintetek ha befestetem barnára, egyenletesebben tud lenőni, kevésbé feltűnően? Levágatni sem szeretném semmiképp. Nagyon megköszönném a segítséget!

2012. ápr. 11. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

én is befestettem barnára miután meguntam és lett belőle vörösesbarna, ha barnát szeretnél legalább 2x be kell festeni

tegyél rá mindig balzsamot hajmosás után, én nagyon szeretem a Gliss Kur fekete fújósát, Wella pro series repair balzsamát

2012. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vörös egy elég makacs szín, mindenképpen be kellene festened. Valószínűleg többször is fog kelleni, ha olyan színt akarsz, mint az eredeti hajad (elég nehéz eltalálni...) De hidd el ez a kis kellemetlenség megéri.
2012. ápr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!