Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Tényleg ennyire rossz...

Lányok! Tényleg ennyire rossz a hideggyanta? A meleg nekem nem vált be, az epilátor eredménye egy borzalom volt. Megér egy próbát?

Figyelt kérdés

Az epilátor után reggelre tele lett a lábam puklikkal aminek a közepe fehér váladékkal volt tele,még most is látszanak a nyomai,azt próbálom eltüntetni,pedig már jún.4-én epiláltam!!!A meleg gyanta nem vált be,a borotvától meg csak szimpla pöttyök jönnek elő,ami nem akar hamar elmúlni:S A hideg gyantára gondoltam még,de azt olvastam a google-on,h nem jó...

Kipróbáljam,vagy marad a borotva?

14/L


2009. jún. 18. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
egy próbát megér, nekem a meleget kozmetikus csinálta és tiszta piros lett a lábam, nem csak ahol nőtt, a hideget én csináltam és nem lett piros, én a hideget választanám
2009. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jó akkor kipróbálom:)

Te melyiket vetted?Vagy melyiket ajánljátok?Veet?Opilca?

2009. jún. 18. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hideggyantát használok :P a meleggel sok a macera...

Én a veet-et ajánlom nekem az vált be. Ha érzékeny a bőröd(ami a leírtak alapján elég valószínű) akkor zöld dobozosat vegyél, az kifejezetten száraz,érzékeny bőrre van :) Pux

2009. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
első vagyok, a gyanták közül a zöld veet a legjobb, használd nyugodtan!
2009. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen,még egy gyors kérdésem lenne,mindegy milyen hosszú a szőr?Mármint,hogy már kinőtt rendesen,kb. 1cm-s lehet,ez így jó lesz?
2009. jún. 18. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a szőr hosszúsága mindegy, csak elég hosszú legyen

amúgya hideggyanta az elsőletépésnél remekül leszedi azt a kis területet, de a második felragasztásnál már csak a felét, a harmadiknál már szinte semmit, szóval nem igaz hogy sokszor letéphetsz egy csíkot...elég pocsék...elsőre a legszőrösebb részre ragaszd fel, mert az első tépés jól szed még!

2009. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!