Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek nőtt a hajatok a...

Nektek nőtt a hajatok a rucinus olajtól? Ha igen mennyit? És milyen gyakran használtátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 18:47
 1/3 vámpiry válasza:
én azt még nem próbáltam, de a Bánfi hajszeszt csak ajánlani tudom.
2012. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont most van kiírva egy hajnövesztős kérdés, oda már olyan szépen leírtam, szóval, ha nem baj, bemásolom. Nem csak a ricinusolajról van benne szó, de nem olyan hosszú, remélem, nem baj. =)


A ricinus olaj nekem is nagyon bejött! Még csak 3 hete használom, de már most úgy veszem észre, hogy kicsit gyorsabban nő a hajam. Én hetente 2× mosok hajat, és előtte lévő este csak kicsit megmosom, hogy a szennyeződéseket leszedje róla, és egész éjjel rajtahagyom a ricinusolajat. Mondjuk én teszek még mellé mandulaolajat (bioboltban lehet kapni) és proteinos pakolást is (most épp Dove márkájút, a TESCO-ban vette anya). Reggel lemosom az egészet, ugyanúgy használok balzsamot, mint amúgy, és ennyi. Valamint még arra próbálok ügyelni, hogy egyek gyümölcsöket, rendes vízmennyiséget igyak és néha megmasszírozom a fejbőrömet.


De van most egy sampon+ kondicionáló, amit ki akarok próbálni, mert nagyon sok jót hallottam róla. Nézz körül pl. youtubeon (sok csaj, aki kipróbálta tett fel ilyen reviewet), ha szeretnél referenciát róla. A neve "Mane n' Tail".


Ja és azt elfelejtettem, hogy ha hajnövesztésre szeretnéd a ricinusolajat, akkor a hajtőre kell kenni, ha a töredezettség ellen, akkor a haj hosszára, végére (én mindenhová szoktam).

És a szempillákra is jó, én minden este használom rájuk, mert valamiért mostanában nagyon hullanak a szempilláim, de ha használom a ricinust, akkor nem, szóval tök jó. =) (Egyébként kevesebb hajam is hullik, amióta használom pakolásként.)

2012. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!