Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos HAJNÖVESZTŐ? Valaki,...

Hencike=) kérdése:

Hatásos HAJNÖVESZTŐ? Valaki, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bármit amitől azt tapasztaltátok hogy gyorsabban nőtt ! Akár otthon recept , a kapszulákban viszont nem hiszek azokat ne is soroljátok ! :)

2012. ápr. 13. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
ricinusolaj gyógyszertárba lehet kapni olcsó és nagyonjó!! nekem bevált
2012. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj -> beírod a keresőbe millió kérdést találsz. :)

Bánfi hajszesz -> erről is találz néhány kérdést.

2012. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
masszírozd a fejbőröd mindennap 20-30 percet
2012. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A ricinus olajat sokan írják azt majd kipróbálom köszi:):) de még várom a válaszokat .
2012. ápr. 13. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

A ricinus olaj nekem is nagyon bejött! Még csak 3 hete használom, de már most úgy veszem észre, hogy kicsit gyorsabban nő a hajam. Én hetente 2× mosok hajat, és előtte lévő este csak kicsit megmosom, hogy a szennyeződéseket leszedje róla, és egész éjjel rajtahagyom a ricinusolajat. Mondjuk én teszek még mellé mandulaolajat (bioboltban lehet kapni) és proteinos pakolást is (most épp Dove márkájút, a TESCO-ban vette anya). Reggel lemosom az egészet, ugyanúgy használok balzsamot, mint amúgy, és ennyi. Valamint még arra próbálok ügyelni, hogy egyek gyümölcsöket, rendes vízmennyiséget igyak és néha megmasszírozom a fejbőrömet.


De van most egy sampon+ kondicionáló, amit ki akarok próbálni, mert nagyon sok jót hallottam róla. Nézz körül pl. youtubeon (sok csaj, aki kipróbálta tett fel ilyen reviewet), ha szeretnél referenciát róla. A neve "Mane n' Tail".

2012. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

20:31-es vagyok. Azt elfelejtette, hogy ha hajnövesztésre szeretnéd a ricinusolajat, akkor a hajtőre kell kenni, ha a töredezettség ellen, akkor a haj hosszára, végére (én mindenhová szoktam).

És a szempillákra is jó, én minden este használom rájuk, mert valamiért mostanában nagyon hullanak a szempilláim, de ha használom a ricinust, akkor nem, szóval tök jó. =) (Egyébként kevesebb hajam is hullik, amióta használom pakolásként.)

2012. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vámpiry válasza:
100%
a Bánfi hajszesz is nagyon jó
2012. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a sok választ ! :) És ezek mennyibe kerülnek?
2012. ápr. 13. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:

A ricinus olaj olyan 200 Ft a patikában, és nekem kb egy hónapig elég.

A mandulaolajat 1200-ért vettem a bioboltban (Árkád, Örs Vezér tere).

A Dove-os proteines pakolást pedig sajnos nem tudom, mert anya vette, de biztosan 2000 Ft alatt van. =)

2012. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi , akkor beszerzem ezeket és meglátjuk mi lesz ! :-))
2012. ápr. 14. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!