Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hővédőt/hajvédőt...

Milyen hővédőt/hajvédőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Heti 4x vasalom a hajamat, mert göndör. Tudom a hővédőtől nem lesz sokkal jobb, de már szét van égetve a vége :/... Próbálgattam Syoss, és Gliss Kur löttyöket, egy fokkal jobb lett a hajam, de nem tartja meg az egyenességét, hanem mire kivasalom, rá 1-2 óra múlva begöndörödik, (igaz nem nagyon) de pont olyan helyen, ahol nem szeretem.

Nézegettem a Toni & Guy termékeket, Ga.ma termékeket, és got2be termékeket, de fogalmam sincs melyik hogy használ, és nemmerem csak úgy kipróbálni, mert fölöslegesen nemakarok pénzt kidobni.

Ti mit ajánlotok?:)



2012. ápr. 14. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom hogy estére rakd fel a nem kiöblítendő hajpakolást,mert nappal csak zsírosítja,elnehezítí a hajat és igen begöndörítí mert ugyanolyan nedvesség a hajnak. ÉN Balea Trend it Up hővédőt használok,500 ft de teljesen jó komolyan! Maximum 200 fokon vasalok és után nem rakok rá mást csak waxot ami rögzití az egyenességet! :) Ha már eltört a vége akkor a fodrásszal csináljatok egy frissítő vágást,nagyon fog "örülni" a hajad:) Nekem így egézséges maradt hajvasalás mellett is,pedig festem is...
2012. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) És milyen waxot használsz? Legnagyobb problémám azzal van, hogy nem tart sokáig az "egyenesség".
2012. ápr. 14. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a waxxal nagyon jól megtartja! Most rossmann-os isana-t használok 1 éve mert ez a legolcsóbb és nekem a legjobb is:) Kék a tubusa és 500 ft körül van :)
2012. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:D Feltétlenül beszerzek egyet:).
2012. ápr. 14. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!