Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajanlotok, hogyan csinalja...

Mit ajanlotok, hogyan csinaljam meg ilyenre a hajamat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. ápr. 9. 04:27
 1/7 anonim ***** válasza:
csakis fodrász szerintem
2012. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vannak ilyen színes sprayk,direkt hajra,ami pár nap után ki is megy belőle

de ha festékkel szeretnéd akkor mindenképp fodrászhoz menj:)

2012. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat hogy olaj pasztel kretaval is lehet csinalni, szerintetek?
2012. ápr. 9. 19:49
 4/7 anonim válasza:
Én is próbálkoztam színekkel otthon, de mindenképpen ajánlok egy jó fodrászt! :)
2012. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is hallottam a pasztell krétás dologról, akartam ís írni neked.. sztem próbáld ki hajad egy kis részén és majd meglátod milyen
2012. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a legnagyobb baj nem is a színezéssel van (hajszínezővel lenne a legérdemesebb) hanem azzal, hogy utána az befoghatja a többi hajadat, és szinte lehetetlen megoldani, hogy külön mosd a hajad alját és a tetejét. Szóval én semmiképpen nem ajánlom, mert lehet utána lila lesz az egész hajad... De te tudod.
2012. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D A hajszínező nem fog hajmosás közben!!

Nagyon egyszerű veszel olyan hajszínezőket amiket szeretnél. Leszívod a hajadat full szőkére, ahol szeretnéd festeni.

És szépen egyesével sávosan befested. Megvárod a ható időt, lemosod, megszárítod a hajad jön a következő szín.

Itt csak az a para, hogy egy ilyen színező 2500-5000 forint körül mozog.

Abban szinte biztos vagyok, hogy ez pasztellel van megoldva: [link]


Ez pedig tincsenként van más színűre, ez nem ombré. [link]

2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!