Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neked melyik hajvégápóló jött...

Neked melyik hajvégápóló jött be töredezett, száraz hajvégekre?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Olló
2012. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alterra (Rossmann saját márka) gránátalmás pakolás: [link]

tényleg nagyon jó!

már az első használat után segít. ha érdekel további tipp, írj privátot :)

2012. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Ricinus olaj. Olyan volt a hajam vége mint a seprű, 3 havonta kellett vágatni, de többet is kellett volna, csak sajnáltam. Ősszel 5 cm-t vágattam, és elkezdtem használni az olajat, hajtőre és hajvégre, azóta sokat nőtt, és kicsit se igényli a vágást. Már kb. fél éve nemvolt vágatva, (el ne kiáltsam) Tökéletesen egészséges!
2012. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kallos hajvégápoló szérumát használom, elégedett vagyok vele. 500Ft-ért vettem, bár nagyon kicsi a kiszerelés. Furcsálltam is, gondolván, meddig lesz ez elég, egy hónapig?! Kb. fél éve használom és még mindig megvan majdnem a fele, pedig rendszeres kelléke a hajápolási rutinomnak.


Az állaga kissé sűrű, de nagyon könnyen eloszlatható a hajvégeken. Könnyen beszívódik, nem kelt zsíros hatást, nem is zsírosítja a hajat. A hajvégeim puhák, rendezettek lesznek tőle.


Viszont! Amikor megvettem kissé töredezett volt a hajam és használtam néhány hete, amikor még mindig nem láttam nagy változást. Valamelyest ugyan jobb volt, de nem az igazi. Miután levágattam a töredezett részeket, az első használat után sokkal jobb volt a hajam, mint a több heti használata után. Végülis a töredezett hajat is ápolja valamennyire, de az attól még töredezett marad, ami látszik is.

Tehát érdemes egy kicsit vágni a hajból és utána rendszeresen használni egy hajvégápolót. Tapasztalatom szerint így sokkal jobban táplálja a hajvégeket, ezáltal sokkal ápoltabb, egészségesebb lesz a hajvég is! :)

2012. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hajvégápoló, de én az Avonos mandarinos-kivis hajpakolást használom, és eddig ez a legjobb.

3 éve szőkített hajú vagyok.

2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát köszönöm..mindenki mást írt:) vágatni fogok belőle pár cm-t de utána szeretnék rá vmi hajvégápolót..eddig avonosat használtam..zöld kupakos...de nem is tudom...
2012. ápr. 14. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták mások is. A lényeg, hogy a törött hajat már nem lehet rendbe hozni, attól sajnos meg kell szabadulni. De már előtte és utána kell használni hajvégápolót. (3. voltam) Úgy már eredményes és látványos lesz a javulás.
2012. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Kérastase-t, ha megteheted. Nagyon drága, de az a legjobb hajápoló márka.
2012. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. ápr. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!