Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek melyik színű Gliss kur...

Kinek melyik színű Gliss kur jött be leginkább száraz, töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Már szinte mindegyiket használtam, most jó 3 hónapja a feketét használom. Eleinte nagyon szuper volt, éreztem, hogy selymesebb tőle a hajam, de aztán jött a bibi, 2 napnál nem bírta ki tovább, annyira zsírosodott tőle a hajam, holott előtte heti 2szer mostam csak...Ti melyiket ajánljátok?
2011. dec. 18. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A feketétől nekem is zsírosodott, én a narancssárgát szeretem a legjobban.
2011. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem igénybevett göndör, száraz hajam van, és nekem a fehér/sárga(?)(Total repair, hair repair) vált be. Bár épp most fogyott ki a samponom, úh nem biztos, hogy pontosan ez a neve, amit írtam, az a hajpakolás és kifésülő spray neve. Ezt így együtt használva mondhatom, hogy szép természetes fényes és egészséges hajam van. Mondjuk én ezt inkább a hajpakolásnak/spaynek/balzsamnak tudom be, mint a samponnak, de ez csak saját vélemény :D
2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, kicsit érthetetlenül fogalmaztam, ezekre a termékekre gondoltam :D [link]
2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az mint a másodiknak
2011. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a het taplalo olajas atlatszos sargas sampon meg a hajolaj is nagyon jo!!!
2012. febr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!