Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az nem gond, hogy a ricinusola...

Az nem gond, hogy a ricinusolajat száraz hajra kentem fel, és előtte nem melegítettem fel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én is ma raktam fel. Én felszoktam melegíteni, így csinálom:

3 kanál ricinus másfél étolaj. Összekeverem be a mikróba, majd felteszem a hajamra. Mondjuk melegen könnyebb feltenni, de nem hinném hogy lesz tőle nagy bajod. Tapasztald ki.

2012. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csak így natúrba szoktam felvinni, minden vacakolás nélkül. Kényelmesebb, gyorsabb és ugyan olyan hatásos. Az elején még pakolást kevertem belőle, de tök felesleges. Esetleg olíva olajat keverhetsz hozzá, attól fényes lesz, de én azt se szoktam. Semmi gond nem lesz, de ha nem így érzed akkor máskor szánj rá időt. úgy csináld, ahogy neked kényelmes.
2012. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!