Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól elfogadható...

Hány éves kortól elfogadható a hajfestés?

Figyelt kérdés
Színezőről (tehát nem tartós festékről) és természetes árnyalatról lenne szó, ha ez számít.

2012. ápr. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
45-50 éves kortól az ősz hajszálak miatt.
2012. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gimis kortòl, én is akkor festettem be, bàr én szökéröl barnàra. :D
2012. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen lett egyszer befestve színezővel, de aztán úgy döntöttem, minek pocsékoljak erre pénzt, jó nekem olyan szín, amilyen eredetileg van, nem véletlenül az lett belekódolva a génjeimbe. Igazából ez luxus dolog, nem létszükséglet, enélkül is lehet boldog, kiegyensúlyozott élete egy fiatalnak, így szülőként azt mondanám, hogy ha a gyerekem a saját munkájával megkeresett pénzéből veszi a festéket (tehát nem a zsebpénzéből, amiért én dolgozom meg), akkor nincs beleszólásom, mire költi azt a pénzt, befestheti a haját, ha akarja. Kb. 16 éves kortól kezdve mondanám, hogy belenyugszom, ha annyira be akarja festeni és meg is van rá a pénze.
2012. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már egyre korábban kezdik a lányok festeni a hajukat, sokszor már általános iskolában. Én ezzel nem értek egyet, dehát mindenki a saját gyerekét neveli. 16-18 év körül már általános dolog a festés, színezés.
2012. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 19 éves voltam amikor befestettem, mert nem tetszett a hajam színe. Most 28 éves fejjel már nem tenném, mert időközben rájöttem, hogy az eredeti hajszínem sokkal szebb. Több év kellett mire lenőtt a festett rész a hosszú hajamból. Most már eredeti a hajam és nem tervezek festést még jó pár évig. A hajfestékek árából inkább jó minőségű samponokat, ápolókat, vitaminokat veszek :-)
2012. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!