Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eveline orchideas arckremet...

Eveline orchideas arckremet hasznalhatom 21 evesen? Nagyon jo az allaga es arcomon is jo erzes, de erett borre ajanljak.

Figyelt kérdés

#arckrém #Evelin #erettbor
2012. ápr. 15. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Használd nyugodtan, a nagyobb hatóanyag tartalom nem árt. Én most az 50+-os hiarulonsavas krémét vettem. Nagyon szereti a bőröm, pedig érzékeny. Ja és 26 vagyok :D
2012. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amugynem tudo milyen arban van, mert en anyukamet probaltam par napja es annyira megtetszett...de o ajandekba kapta igy nem tudom mennyi lenne...de bejon az overe meg nem akarok rajarni.:)
2012. ápr. 15. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossmanban nézd meg. Az orchideás olyan ezer forint körül van, nem túl drága. Én már próbáltam az olívás kérmjüket is, az is jó :)
2012. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem testápolóm van ugyan ilyen márkában.Nagyon szeretem és azt is érett bőrre írja.Nem zavar :D 23 vagyok
2012. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!