Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb a töredezett...

Melyik jobb a töredezett hajvégekre? (lent)

Figyelt kérdés
Öblítést nem igénylő, regeneráló hajpakolás száraz, töredezett hajra, vagy a Hajvégápoló szérum minden hajtípusra?
2012. ápr. 16. 18:05
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az enyém is nagyon törik meg ilyesmi én eddig avonos hajvégápoló krémet használtam (nekem nem igen jött be annyi, hogy nem volt olyan seprűszáraz a vége...) viszont egyik ismerősöm mondta, hogy van az avonnak ilyen hajvégápoló olaja is és az nagyon jó. Ha gondolod próbáld ki:)
2012. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából a töredezett hajvégeken leginkább az olló segít. Durva hasonlat, de jól szemlélteti. A haj olyasmi, mint bármi más, ha eltörik. Ápolgathatod, meg minden, de olyan, mint régen úgy sem lesz. Persze, valamilyen szinten tudod ápolni, de nem lesz olyat hatékony.

A legjobb tehát, ha rendszeresen vágatsz a hajadból és megfelelő termékekkel ápolod a hajad.

A legjobb, ha pakolást és hajvégápolót is használsz. :)

2012. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!